Re: Abistaja Kandidatuur #25

Moderaator:Minecraft

Lukus
DaveChaos
Postitusi:3
Liitunud:04 Feb 2017, 14:25
Minecraft:Dave
Re: Abistaja Kandidatuur #25

Post by DaveChaos » 04 Feb 2017, 14:51

Sinu eesnimi: Mehis
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: DaveChaos
Vanus: Mina olen 12. aastane ( Kohe kohe saan 13 )
Kaua oled minecrafti mänginud: Mina olen mänginud Minecraft`i 5. aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud: 1 aasta ja natukene peale ( Teise nimega olen ka mänginud )
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin Algkoolis ( 6. klass )
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Mind ei ole karistatud.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sest ma suudan lahendada probleemid ilma tülideta. Sest ma oskan olla Abistaja ja oskan vastavaid käsklusi.. Olen sõbralik, aus ja abivalmis.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Argipäevad E - N: 2-3 tundi. Vabadpäevad R - P saan olla vabalt 4-5 vähemalt-
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Oskan panna aladele kaitset. Olen olnud mitmes serveris Tehnik, Admin ja ka olen olnud Moderaator. Oskan pluginaid ja mõngingaid muid asju. Oskan käsklusi mis Abistajale kohased.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Ma räägin taga ilusti ja lahendan probleemi ilma tülita. Kui ta ei kuula siis karistan teda.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Vastan viisakalt talle, et kohe tulen ja sättin kaitse su alale.
Lisainfo enda kohta: Olen 12. aastane poiss kellele meeldib väga Joonistada. Meeldib ka väga Sport. Käin ratta sõitmas ja vahel harva jõusaalis. Kontakte võin jagada liikmetele ja Juhtkonnale.
Last edited by DaveChaos on 04 Feb 2017, 14:53, edited 1 time in total.

User avatar
MrOhk
Postitusi:54
Liitunud:20 Feb 2016, 21:09
Location:Soome
Minecraft:Ecion

Re: Re: Abistaja Kandidatuur #25

Post by MrOhk » 04 Feb 2017, 14:53

Valesse kohta postitasid!!!! Siia: viewtopic.php?f=4&t=121
Image

DaveChaos
Postitusi:3
Liitunud:04 Feb 2017, 14:25
Minecraft:Dave

Re: Re: Abistaja Kandidatuur #25

Post by DaveChaos » 04 Feb 2017, 14:54

Kustutada ei saa?

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests