Wiffer Moderaatoriks/Abistajaks!

Moderaator:Minecraft

Lukus
Wifferle
Postitusi:1
Liitunud:12 Apr 2017, 21:21
Minecraft:Wiffer
Wiffer Moderaatoriks/Abistajaks!

Post by Wifferle » 12 Apr 2017, 21:39

Hei

Sinu eesnimi: Marten
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:Wiffer
Vanus:15, aga võib juba öelda et 16
Kaua oled minecrafti mänginud:Umbes 7a, korduvate vahedega.
Kaua oled Prica serveris mänginud:Väga kaua, erinevate kasutajatega.
Kas käid koolis (klass) või töötad:9.klass > Gümnaasium
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Mute, kuna mängisin lolli veidi.Ja see oli ka 1.kord.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Nonoh, mul jagub kogemusi küllaga, olin Ultragamingu hiilgeaegadel(Blazecraft) seal Moderaator -> Admin -> Operaator, Pricas olen olnud Moderaator,Relaxxis olin abistaja kui ei eksi, lisaks veel mingites eesti serverites. Commandid on mul peas(Võibolla tuleb veidi lihvida). Lisaks pole ma viimasel ajal üldse Modesid/Admineid näinud, kõik inimesed hädas enda prottidega, ma arvan et suudaksin neid aidata.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):Sõltub päevast, sõltub tujust. Aga muidu mõned tunnid kindalt, kuid kooli ajal võib ette tulla et olen vähem, kuna eksamid tulekul.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Relax,Prica,Ultragaming(Blazecraft) jne
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Kõigepealt küsin mis värk on, proovin leida lahenduse, vajadusel muten solvaja või kelle iganes.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Lendan(TPn) kohale, näitab mulle kus postid on, kontrollin ega seal kellegi teise protti pole, või ega ta kellegi teise ala üle ei taha võtta vms,lõpuks panen proti.
Lisainfo enda kohta:Sõbralik, muhe vend.Väga harva toxic.

Suured tänud!

EDIT: Unustasin lisada, et olin ka KlotsCraftis moderaator.
Last edited by Wifferle on 12 Apr 2017, 23:44, edited 2 times in total.

Fleezzz
Postitusi:1
Liitunud:12 Apr 2017, 21:45
Minecraft:timo6

Re: Wiffer Moderaatoriks!

Post by Fleezzz » 12 Apr 2017, 21:51

Poolt! Väga kogemuste rohke inimene ja serveris oleks vaja sellist a-tiimi liiget. Nii palju kui ma tean teda on ta väga tore ja abivalmis. :)

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests