"Abistajad" serveris on kasutud

Moderaator:Minecraft

Lukus
User avatar
Assu
Postitusi:5
Liitunud:30 Mar 2016, 22:04
Location:Tallinn
Minecraft:Assu
"Abistajad" serveris on kasutud

Post by Assu » 30 Mar 2016, 22:14

Tere,

Tulen virisen natukene Prica serveri "Abistajate" kohta. Alati kui on abistaja online ja keegi paneb mõnusa sõimu rongi maha ei tee abistaja välja.
Ka tänane kogemus "abistaja" Joosep'iga oli sama asi, mängija ropendab pidevalt chatis ja "abistaja" ei tee välja, mina küsin siis et miks teine inimene nii palju T*ratab ja siis hakkas alles "abistaja" hoiatama mind aga teine mängija paneb rahulikult on l*busid ja t*rasid edasi chatis. Harva näen et "abistaja" ütleb midagi chatis oleva käitumise kohta ja hoiatab inimesi. Kas selle asja peale saaks midagi teha et need "abistajad" oleks abistajad mitte onupojapoliitikat järgivad inimesed või ära ostetavad ihukaitsjad?

Tänud kuulamast, head päeva :)
Image

CoolGirlCool
Postitusi:11
Liitunud:16 Jan 2016, 21:09
Minecraft:CoolGirlCool

Re: "Abistajad" serveris on kasutud

Post by CoolGirlCool » 31 Mar 2016, 00:38

See on kyll viga, kuid Kõiki abistajaid ei tuleks yhesugusteks pidada.

User avatar
Assu
Postitusi:5
Liitunud:30 Mar 2016, 22:04
Location:Tallinn
Minecraft:Assu

Re: "Abistajad" serveris on kasutud

Post by Assu » 31 Mar 2016, 14:22

Nojah ega see kõigi kohta ei käi, vabandan et ei seda ei märkinud. Inimesed ülbemad ka (Kui abistajat pole online) ja kui paluda neil mitte ropendada ja chatis karjuda siis hakkab selline sõda seal pihta :S
Image

Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome

Re: "Abistajad" serveris on kasutud

Post by Martin » 31 Mar 2016, 15:44

Kui seda juhtuma hakkab, siis võid teha chatist pilte ja kaebus foorumisse, juhul kui abistajad endiselt ei sekku.
viewforum.php?f=6 (Kaebused)

User avatar
MrOhk
Postitusi:54
Liitunud:20 Feb 2016, 21:09
Location:Soome
Minecraft:Ecion

Re: "Abistajad" serveris on kasutud

Post by MrOhk » 12 Apr 2016, 21:58

Abistaja Joosep võis olla sellel hetkel AFK (Away From Keyboard/Eemal),aga kui tõesti ta näiteks sellel hetkel Ehitas või tegi midagi muud siis oleks pidanud heitma pilgu chatile ka
Mina(Ecion) Ei ole kah iga kord tähele pand kui keegi on chatis ropendand kui chatis palju räägitakse ja ma ei keskendu sel hetkel!
Image

karsson
Postitusi:3
Liitunud:30 Apr 2016, 13:20
Minecraft:karsson

Re: "Abistajad" serveris on kasutud

Post by karsson » 05 May 2016, 19:52

karsson, võibolla joosep ei teadnud et se mängija kasutab hacke ja teiseks miks sa talle seda ei öelnud siis kui sa teatsid et ta kasutab hacke?

Vabandust karsson, ma vastasin kogematta su teksti asemele.

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests