Abistaja kandidatuur #23

Moderaator:Minecraft

Lukus
Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome
Abistaja kandidatuur #23

Post by Martin » 26 Nov 2016, 15:34

Nõuded kandideerijale:
  • Oskad säilitada külma närvi.
  • Oskad ilusti rääkida/kirjutada eesti keeles.
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.
  • Vanust vähemalt 13. (võime teha ka erandi.)
Kopeeri allolevad punktid ning vasta nendele!

Code: Vali kõik

Sinu eesnimi:
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:
Vanus:
Kaua oled minecrafti mänginud:
Kaua oled Prica serveris mänginud:
Kas käid koolis (klass) või töötad:
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):
Varasemad kogemused (nimeta serverid):
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:
Lisainfo enda kohta:
Abistaja ülesanded:
  • Chati korras hoidmine.
  • Mängija alale kaitse lisamine.
  • Mängijate probleemide lahendamine ning aitamine.


[!] Avaldused tuleb siia teemasse postitada.
[!] Kandideerimine kestab niikaua kuni teema lukku pannakse!
[!] Kõikidele punktidele tuleb vastata!
[!] Avaldused, mis ei sisalda eelnevalt nimetatuid punkte, kustutatakse ette teatamata!
[!] Teiste eest avaldust ei tee!

User avatar
Helger
Postitusi:6
Liitunud:26 Nov 2016, 15:37
Location:Paide
Minecraft:Helger
Kontakt:

Re: Abistaja kandidatuur #23

Post by Helger » 26 Nov 2016, 15:43

Sinu eesnimi: Helger
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Helger
Vanus: 20
Kaua oled minecrafti mänginud: 5 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 2 nädalat
Kas käid koolis (klass) või töötad: Töötan
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): ei ole
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Kuna ma olen väga abivalmis, olen paljusid välja aidanud muredega nign aitan alustajaid.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Sõltuvalt töö kiirusest, muidu umbes 5-10H
Varasemad kogemused (nimeta serverid): DK, PingMC
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Mute, või kui on alles algaja, siis hoiatus.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Aitad teda automaatselt jättes omad tegevused pooleli.
Lisainfo enda kohta: Olen 20 aastane poiss, kellele meeldib MC, olen valmis veel rohkemgi aitama abivajajaid. Rõõmus, sõralik, jutukas ja abivalmis :)

KoerakeXDD
Postitusi:6
Liitunud:26 Nov 2016, 17:09
Minecraft:Koerake

Re: Abistaja kandidatuur #23

Post by KoerakeXDD » 26 Nov 2016, 17:35

Sinu eesnimi: Marius
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Koerake
Vanus: 13
Kaua oled minecrafti mänginud: u 3 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 3-4 nädalat
Kas käid koolis (klass) või töötad: koolis 7 klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): jah üks kord ev ajal sain jaili sest trollasis kuna polnud reegleid lugenud
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: olen abivalmis ja mind huvitab prica server
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): u 2-3 tundi
Varasemad kogemused (nimeta serverid): puudub
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: mute või hoiatus
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: aitan kohe kui midagi vahel pole
Lisainfo enda kohta: Elan Jõgeval, meeldib mc, vahel ka csgo, aitan meeleldi prica rahvast ;)

User avatar
MrOhk
Postitusi:54
Liitunud:20 Feb 2016, 21:09
Location:Soome
Minecraft:Ecion

Re: Abistaja kandidatuur #23

Post by MrOhk » 26 Nov 2016, 17:50

KoerakeXDD wrote:Sinu eesnimi: Marius
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Koerake
Vanus: 13
Kaua oled minecrafti mänginud: u 3 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 3-4 nädalat
Kas käid koolis (klass) või töötad: koolis 7 klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): jah üks kord ev ajal sain jaili sest trollasis kuna polnud reegleid lugenud
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: olen abivalmis ja mind huvitab prica server
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): u 2-3 tundi
Varasemad kogemused (nimeta serverid): puudub
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: mute või hoiatus
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: aitan kohe kui midagi vahel pole
Lisainfo enda kohta: Elan Jõgeval, meeldib mc, vahel ka csgo, aitan meeleldi prica rahvast ;)
Mis mõttes aitad kohe "kui midagi vahel pole" !!?!
Kui mängija vajab abi siis pead oma asjad pooleli jätma ja minema aitama teda, väljaarvatud kui paned hetkel teisele mängijale protti või aitad kedagi teist
Image

Kristin2006
Postitusi:1
Liitunud:26 Nov 2016, 18:08
Minecraft:Kristin123

Re: Abistaja kandidatuur #23

Post by Kristin2006 » 26 Nov 2016, 18:45

Sinu eesnimi:Kristin
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:Kristin123
Vanus:13
Kaua oled minecrafti mänginud:2aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud:kohe 2kuud
Kas käid koolis (klass) või töötad:Koolis 7klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Mulle on pandud ainult 2warni kui küsisin kas keegi tahab osta enc asju.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Ma käin igapäev pricas ja ma olen väga lahke ja sõbralik
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):2-3 tundi olen päevas kokku pricas
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Impeerium
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Paluksin tal lõpetada aga kui ta ei lõpeta panen mute .
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:ütleksin et kohe tulen ja kui mul on sellel ajal tegemist palun paar minutit ootata.
Lisainfo enda kohta:Ma olen 13aastane tüdruk kellele meeldib väga Minecraft mängida eriti pricas :)

Manda
Postitusi:1
Liitunud:26 Nov 2016, 17:50
Minecraft:kikku

Re: Abistaja kandidatuur #23

Post by Manda » 26 Nov 2016, 19:39

Sinu eesnimi: Amanda-Emilie
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: kikku
Vanus: 13
Kaua oled minecrafti mänginud: 1-2 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: pool aastat
Kas käid koolis (klass) või töötad: 7
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): ma olen öelnud teise serveri nime
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: kuna ma olen tark ja abivalmis :)
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 3-5 tundi
Varasemad kogemused (nimeta serverid): impeerium, teamexreme, kannukas ja nuhvel.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: hoiataksin teda ja kui ei lõpeta paneksin mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: ytlen: kohe saab ma tegelen teistega ära :).
Lisainfo enda kohta: ma käisin 1 aasta ratsutamas :P

KoerakeXDD
Postitusi:6
Liitunud:26 Nov 2016, 17:09
Minecraft:Koerake

Re: Abistaja kandidatuur #23

Post by KoerakeXDD » 01 Dec 2016, 15:46

MrOhk wrote:
KoerakeXDD wrote:Sinu eesnimi: Marius
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Koerake
Vanus: 13
Kaua oled minecrafti mänginud: u 3 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 3-4 nädalat
Kas käid koolis (klass) või töötad: koolis 7 klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): jah üks kord ev ajal sain jaili sest trollasis kuna polnud reegleid lugenud
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: olen abivalmis ja mind huvitab prica server
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): u 2-3 tundi
Varasemad kogemused (nimeta serverid): puudub
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: mute või hoiatus
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: aitan kohe kui midagi vahel pole
Lisainfo enda kohta: Elan Jõgeval, meeldib mc, vahel ka csgo, aitan meeleldi prica rahvast ;)
Mis mõttes aitad kohe "kui midagi vahel pole" !!?!
Kui mängija vajab abi siis pead oma asjad pooleli jätma ja minema aitama teda, väljaarvatud kui paned hetkel teisele mängijale protti või aitad kedagi teist
Seda ma mõtlesingi :(

User avatar
MrOhk
Postitusi:54
Liitunud:20 Feb 2016, 21:09
Location:Soome
Minecraft:Ecion

Re: Abistaja kandidatuur #23

Post by MrOhk » 01 Dec 2016, 19:15

KoerakeXDD wrote:
MrOhk wrote:
KoerakeXDD wrote:Sinu eesnimi: Marius
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Koerake
Vanus: 13
Kaua oled minecrafti mänginud: u 3 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 3-4 nädalat
Kas käid koolis (klass) või töötad: koolis 7 klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): jah üks kord ev ajal sain jaili sest trollasis kuna polnud reegleid lugenud
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: olen abivalmis ja mind huvitab prica server
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): u 2-3 tundi
Varasemad kogemused (nimeta serverid): puudub
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: mute või hoiatus
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: aitan kohe kui midagi vahel pole
Lisainfo enda kohta: Elan Jõgeval, meeldib mc, vahel ka csgo, aitan meeleldi prica rahvast ;)
Mis mõttes aitad kohe "kui midagi vahel pole" !!?!
Kui mängija vajab abi siis pead oma asjad pooleli jätma ja minema aitama teda, väljaarvatud kui paned hetkel teisele mängijale protti või aitad kedagi teist
Seda ma mõtlesingi :(
Okei :) pole hullu!
Image

Petis
Postitusi:1
Liitunud:03 Dec 2016, 14:23
Minecraft:Petis

Re: Abistaja kandidatuur #23

Post by Petis » 03 Dec 2016, 14:34

Sinu eesnimi: Roland
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Petis
Vanus: 17
Kaua oled minecrafti mänginud: Mängisin alates 12-aastasest, lõpetasin 3-4 aastaks ning nüüd kaks kuud tagasi hakkasin taas mängima
Kaua oled Prica serveris mänginud: Ligikaudselt poolteist kuud
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin gümnaasiumi 11. klassis
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole :)
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sest olen abivalmis, küpse mõistusega ja viisakas ning olen varemgi hulgaliselt admin/abistaja olnud
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Mängin iga päev umbes 4-5 tundi
Varasemad kogemused (nimeta serverid): enda server, see oli mõned aastad tagasi, nime ei mäleta, ultragaming samuti.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatada, kui ei alluta, siis panna vastav karistus :)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Telepordin inimese juurde koheselt ning palun tal postid panna, kui neid pole ning panen kaitse peale.
Lisainfo enda kohta: Olen küpse mõistusega noor inimene, kes saab asjadest aru ja suudan säilitada külma närvi ning tegelda ebaadekvaatsete inimestega.

Parimate soovidega, Petis! ;)

kevinrock1234567
Postitusi:9
Liitunud:19 Nov 2016, 17:14
Minecraft:kevinrock1234567

Re: Abistaja kandidatuur #23

Post by kevinrock1234567 » 03 Dec 2016, 14:58

Sinu eesnimi: Kevin
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: kevinrock1234567
Vanus: 13
Kaua oled minecrafti mänginud: 5 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 4 aastat
Kas käid koolis (klass) või töötad: Olen soomes 7. klassis
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Olen kindel, et 3 aastat tagasi pandi vahest mute. Muidu olen puhas
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen olnud juba 4 aastat pricas, ja tahaksin abistada uusi inimesi kui ka vanu.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Saan olla päevas 3-5 tundi päevas kooli pärast.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Prica oli tegelt minu kõige esimene server
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Ma proovin teha selgeks põhjuse miks solvatakse ja palun, et rohkem ei juhtuks.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Proovin aidata nii ruttu kui võimailk.
Lisainfo enda kohta: Olen küll 13 aga ei taha, et mind alahinnatakse. Proovin olla akniivne nii palju kui võimalik. Suudan olla külma närviga isegi kõige tüütumates või närvi ajavates kohtades.

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests