Abistaja kandidatuur #24

Moderaator:Minecraft

Mrtuleta
Postitusi:1
Liitunud:29 Dec 2016, 13:34
Minecraft:MrTuleta
Re: Abistaja kandidatuur #24

Post by Mrtuleta » 29 Dec 2016, 16:19

Sinu eesnimi: Kristofer
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:Mrtuleta
Vanus:16
Kaua oled minecrafti mänginud:3a
Kaua oled Prica serveris mänginud:Paar paeva
Kas käid koolis (klass) või töötad:10 klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):ei ole
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Tahan teisi aitata
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 4 tundi voi rohkem
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Ainult prica (eliit)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:algul annan hoiatuse kui ei kuula siis panen mute
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:lahen ta juurde küsin kus postid on ss panen lihtsalt peale
Lisainfo enda kohta:olen sobralik aga vahel kuri ka

Captain_Jack
Postitusi:2
Liitunud:19 Aug 2016, 21:30
Minecraft:Captain_Jack

Re: Abistaja kandidatuur #24

Post by Captain_Jack » 29 Dec 2016, 21:51

Sinu eesnimi: Carl
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Captain_Jack
Vanus: 18
Kaua oled minecrafti mänginud: 6-7 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: Enam-Vähem kuus kuud
Kas käid koolis (klass) või töötad: 12 klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Hiljuti tehti mulle serveris liiga kamba üleannetute laste poolt, sellepärast soovin kandideerida, et hoida ära et selline olukord juhtuks ka teistega, kui on hilja, pole ühtegi abistajat, adminit, moderaatorit, või isegi omanikku sees, juhtub serveris päris palju asju mis ei ole just toredad.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Täiesti oleneb, Vahepeal 2 tundi, vahepeal 3-4 tundi, vahepeal isegi olen terve öö olnud
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Klotscraft ja oma server
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: /warn, ja kui ei kuula, siis /mute ja määran aja mutele, või ei määra ja võtan mingi aja möödudes maha
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Telepordin mängija juurde, küsin postide olemasolu kohta, kui vaja aitan neid paika seada ja seadistan proti.
Lisainfo enda kohta: Olen sõbralik ja abivalmis, kohusetundlik, ning ei jäta kunagi hädas olijat abita.

TarmoV
Postitusi:1
Liitunud:05 Jan 2017, 22:19
Location:tartu
Minecraft:FgTarmo

Re: Abistaja kandidatuur #24

Post by TarmoV » 05 Jan 2017, 22:38

sinu eesnimi: Tarmo
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: FgTarmo
Vanus:14
Kaua oled minecrafti mänginud: 2-3a
Kaua oled Prica serveris mänginud: 1 päev
Kas käid koolis (klass) või töötad: 8 klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): ei
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: sest mulle meeldib aidata kõiki
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): vabadel päevadel kuskil 3-6h ja koolipäevadel 2h
Varasemad kogemused (nimeta serverid): abi-omanik, admin, moderaator, abistaja, ehitaja, mingi korraldaja (ei mäleta servereid enam)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: hoiataks ja kui teine hoiatus tuleb siis mute
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: kysin kas tal on kaks posti ja kysin mis ta alanimeks tahab ja kas tahab kedagi lisada
Lisainfo enda kohta: olen rõõmus, ei lähe kiirelt närvi, proovin olla koguaeg sees kui saan

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest