Abistaja kandidatuur #25

Moderaator:Minecraft

User avatar
Helger
Postitusi:6
Liitunud:26 Nov 2016, 15:37
Location:Paide
Minecraft:Helger
Kontakt:
Re: Abistaja kandidatuur #25

Post by Helger » 16 Jan 2017, 22:44

Sinu eesnimi: Helger
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Helger
Vanus: 20
Kaua oled minecrafti mänginud: 5,3 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 4 kuud
Kas käid koolis (klass) või töötad: Töötan
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): ei ole
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Kuna ma olen väga abivalmis, olen paljusid välja aidanud muredega nign aitan alustajaid. True story.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Sõltuvalt töö kiirusest, muidu umbes 5-10H Leboooooo :D
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Prica! :D
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Mute, või kui on alles algaja, siis hoiatus. :)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Aitad teda automaatselt jättes omad tegevused pooleli.
Lisainfo enda kohta: Olen 20 aastane poiss, kellele meeldib MC, olen valmis veel rohkemgi aitama abivajajaid. Rõõmus, sõralik, jutukas ja abivalmis. Olen ka pricas väga tuntud tegelane, teen erinevaid üritusi enda raha arvelt, aitan algajaid jms :)

martin342110
Postitusi:1
Liitunud:16 Jan 2017, 23:15
Minecraft:tubli123

Re: Abistaja kandidatuur #25

Post by martin342110 » 16 Jan 2017, 23:29

Sinu eesnimi: Martin
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:Tubli123
Vanus:17
Kaua oled minecrafti mänginud: 5aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud:2 kuud aktiivselt ning eelnevalt mitmeid kordi erinevates mappides
Kas käid koolis (klass) või töötad:töötan
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):ei ole
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Olen Heatahtlik inimene ning mulle meeldib inimestega suhelda ning tegeleda. Mängukogemust on juba piisavalt ning võiks proovida midagi uut ja huvitavat enda jaoks. erinevad kogemused tulevad alati kasuks.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):3
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Prica,Klotscraft, Crafted Universe, Mänguväli ning mõni ameerika server
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Kutsun korrale, kui ei toimi siis mute või algaja siis hoiatus :)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Küsin kas eeltöö on tehtud, postid pandud ning reageerin esimesel võimalusel
Lisainfo enda kohta:17 aastane lendavate mõtetega poiss kellele meeldib omaloominguid välja tuua minecraftis. Abivalmis,tore, abistan algajaid, andes toitu, tööriistu ning muud vajalikku.
Last edited by martin342110 on 17 Jan 2017, 17:06, edited 1 time in total.

Spart_Z
Postitusi:13
Liitunud:15 Jan 2017, 22:09
Minecraft:Spart_Z

Re: Abistaja kandidatuur #25

Post by Spart_Z » 16 Jan 2017, 23:43

Sinu eesnimi: Mart
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Spart_Z
Vanus: 16
Kaua oled minecrafti mänginud: 6 aastat (2011)
Kaua oled Prica serveris mänginud: Olen ka varem manginud kuid alustasin uuesti see aasta, ei oska umbes isegi oelda kaua kokku manginud olen
Kas käid koolis (klass) või töötad: Keila Kool 10J
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Sain ban xray kasutamise eest kuid m6istsin oma viga (olen ka avalduse teinud kus raagin sellest lahemalt)
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Ausalt oeldes meeldib mulle inimesi aidata ja neile heameelt tekitada. Olen alati olnud abivalmis ja kylma narviga, olen kannatlik ja s6braliku arusaadava iseloomuga.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): No eks vahemalt 2 tundi paevas ikka (hetkel ban siis vaga ei saa)
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Olen olnud moderaator youtuberi Xisumavoid plotworld serveris ja kunagi ammu KureCraftis admin. Profesionaalsel tasemel on mul kogemust kyll.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Kui mangia solvab ropult otseselt mind kui abistajat, hoiatan teda kuid kui ta ei kuula mind on tal kindel perm mute ja peab tegema foorumisse avalduse. Kui kaib lihtsalt ringi ja solvab ilma ropendamata, kutsun korrale kuid jalle kui ei reageeri v6i ei l6peta on teatud ajaks temp mute (nt: 10h)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Vastan talle ja lahen aitan teda, kysin kus on diagonaalsed postid ja kysin kas on veel millegiga abi vaja.
Lisainfo enda kohta: Olen ka olnud paljudes twitch streamides moderaator.
8-) 8-) 8-)

Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome

Re: Abistaja kandidatuur #25

Post by Martin » 17 Jan 2017, 16:31

Captain_Jack wrote:Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: /Mute (mängija) (aeg)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin kas tal on postid valmis, kui pole aitan määrata, siis kasutan //wandi käsklusi: //expand vert, /rg define (alanimi)(omanik), Suurendamiseks: //expand vert ja /rg redefine (alanimi)
Martin wrote:Nõuded kandideerijale:
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.
[!] Avaldusele mingeid käsklusi ei kirjuta! (näide /rg, /mute jne)
martin342110 wrote:Miks me peaksime sind abistajaks valima?:
Martin wrote:[!] Kõikidele punktidele tuleb vastata!
[!] Avaldused, mis ei sisalda eelnevalt nimetatuid punkte, kustutatakse ette teatamata!
Enamusele:
Martin wrote:Nõuded kandideerijale:
  • Oskad ilusti rääkida/kirjutada eesti keeles.

Fly
Postitusi:2
Liitunud:28 Dec 2016, 22:14
Minecraft:Fly

Re: Abistaja kandidatuur #25

Post by Fly » 17 Jan 2017, 19:26

Sinu eesnimi: Kristjan
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Fly
Vanus: 16
Kaua oled minecrafti mänginud: 5-6 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 2 aastat
Kas käid koolis (klass) või töötad: 10 klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): sain mute , tekkis ühe mängijaga arusaamatus
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: olen aktiivne ja tubli ja aus
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):1-5
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Prica
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: teen hoiatuse proovin rahustada kui ta ei kuuletu ning jätkab ss mutein
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: küsin kas postid olemas kui ei ole selgitan kuidas peavad olema ja ss lisan proti
Lisainfo enda kohta: olen 16 mängin airsofti, meeldib sport ja muidu tore :D

ElmutKool
Postitusi:9
Liitunud:27 Dec 2016, 16:05
Minecraft:ElmutKool

Re: Abistaja kandidatuur #25

Post by ElmutKool » 28 Jan 2017, 12:30

Sinu eesnimi: Jaanis
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: ElmutKool
Vanus: 32
Kaua oled minecrafti mänginud: kokku vast paar aastat. Pikkade pausidega. Enne praegust sessiooni mängisin viimati kui tuli 1.8
Kaua oled Prica serveris mänginud: paar kuud
Kas käid koolis (klass) või töötad: töötan
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): ei, ma pailaps.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Ma tahaks tegelikult abistajaks saada skyblocki. Survival ei ole minu kutsumus.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): oleneb päevast, 1h - 15h
Varasemad kogemused (nimeta serverid): neid vanemaid kohti ei mäleta, a nüüd enne siia sattumist mängisin impis a kuna seal oli skyblockis hopperite limiit ja midagi normaalset ehitada ei kannatanud, siis oli vaja leida uus ja parem koht.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: ütlen talle, et ta katsuks inimese moodi rohkem käituda.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: eks ma siis paneks selle kaitse, kuigi skyblockis pole sellega muret.
Lisainfo enda kohta: Mulle meeldib vaikselt tiksuda. Kõik peab tsill olema. Ja nii ongi.

DaveChaos
Postitusi:3
Liitunud:04 Feb 2017, 14:25
Minecraft:Dave

Re: Abistaja kandidatuur #25

Post by DaveChaos » 04 Feb 2017, 14:53

Sinu eesnimi: Mehis
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: DaveChaos
Vanus: Mina olen 12. aastane ( Kohe kohe saan 13 )
Kaua oled minecrafti mänginud: Mina olen mänginud Minecraft`i 5. aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud: 1 aasta ja natukene peale ( Teise nimega olen ka mänginud )
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin Algkoolis ( 6. klass )
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Mind ei ole karistatud.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sest ma suudan lahendada probleemid ilma tülideta. Sest ma oskan olla Abistaja ja oskan vastavaid käsklusi.. Olen sõbralik, aus ja abivalmis.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Argipäevad E - N: 2-3 tundi. Vabadpäevad R - P saan olla vabalt 4-5 vähemalt-
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Oskan panna aladele kaitset. Olen olnud mitmes serveris Tehnik, Admin ja ka olen olnud Moderaator. Oskan pluginaid ja mõngingaid muid asju. Oskan käsklusi mis Abistajale kohased.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Ma räägin taga ilusti ja lahendan probleemi ilma tülita. Kui ta ei kuula siis karistan teda.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Vastan viisakalt talle, et kohe tulen ja sättin kaitse su alale.
Lisainfo enda kohta: Olen 12. aastane poiss kellele meeldib väga Joonistada. Meeldib ka väga Sport. Käin ratta sõitmas ja vahel harva jõusaalis. Kontakte võin jagada liikmetele ja Juhtkonnale.

Pegasus
Postitusi:2
Liitunud:17 Jan 2017, 01:05
Minecraft:Pegasus

Re: Abistaja kandidatuur #25

Post by Pegasus » 05 Feb 2017, 21:32

Sinu eesnimi:Aleks
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:Pegasus
Vanus:16
Kaua oled minecrafti mänginud: Ei mäleta täpselt, aga rohkem kui 6 kindlasti.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Pausidega paar aastat, erinevate nickname'idega.
Kas käid koolis (klass) või töötad:Koolis, 10. klass.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Kunagi ammu griefimise eest vist.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen tihti serveris ja abivalmis.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 3-4
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Kogemusi rankina? Polegi olnud.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiataks, et solvaja võtaks rahulikumalt teiste suhtes. Kui jätkab, vaigistan mõneks ajaks.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Teen kindlaks kas postid on olemas ja panen mängijale alakaitse võimalikult kiirelt.
Lisainfo enda kohta: Pole varem olnud kõrgem rank kui smsiga eliit :P Meeldib roheline, ajalugu ja geograafia.

Mervyn
Postitusi:48
Liitunud:16 Jan 2016, 20:15

Re: Abistaja kandidatuur #25

Post by Mervyn » 08 Feb 2017, 05:28

SimoSGamer wrote:
16 Jan 2017, 19:07
Sinu eesnimi:Simo
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:Wugab3
Image
Image

Mervyn
Postitusi:48
Liitunud:16 Jan 2016, 20:15

Re: Abistaja kandidatuur #25

Post by Mervyn » 08 Feb 2017, 05:29

DaveChaos wrote:
04 Feb 2017, 14:53
Sinu eesnimi: Mehis
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: DaveChaos
Image
Image

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests