Abistaja kandidatuur #26

Moderaator:Minecraft

Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome
Abistaja kandidatuur #26

Post by Martin » 13 May 2017, 22:13

Nõuded kandideerijale:
  • Oskad säilitada külma närvi.
  • Oskad ilusti rääkida/kirjutada eesti keeles.
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.
  • Vanust vähemalt 13. (võime teha ka erandi.)
Kopeeri allolevad punktid ning vasta nendele!

Code: Vali kõik

Sinu eesnimi:
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:
Vanus:
Kaua oled minecrafti mänginud:
Kaua oled Prica serveris mänginud:
Kas käid koolis (klass) või töötad:
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):
Varasemad kogemused (nimeta serverid):
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:
Lisainfo enda kohta:
Abistaja ülesanded:
  • Chati korras hoidmine.
  • Mängija alale kaitse lisamine.
  • Mängijate probleemide lahendamine ning aitamine.


[!] Avaldused tuleb siia teemasse postitada.
[!] Kandideerimine kestab niikaua kuni teema lukku pannakse!
[!] Kõikidele punktidele tuleb vastata!
[!] Avaldused, mis ei sisalda eelnevalt nimetatuid punkte, kustutatakse ette teatamata!
[!] Teiste eest avaldust ei tee!
[!] Avaldusele mingeid käsklusi ei kirjuta! (näide /rg, /mute jne)

Kassu89
Postitusi:2
Liitunud:29 Apr 2017, 23:47
Minecraft:Kassu89

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Kassu89 » 13 May 2017, 22:55

Sinu eesnimi:Kaspar
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:Kassu89
Vanus:15
Kaua oled minecrafti mänginud:Vähemalt 5 aastat.(Vahepeal on päris pikad pausid olnud)
Kaua oled Prica serveris mänginud: Umbes 3 nädalat.
Kas käid koolis (klass) või töötad:Käin 8. klassis.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Ei ole.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Kuna olen serveris suhteliselt uus ja seega on mul veel palju teha. Niiet ma veedan serveris rohkem aega.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Tavaliselt olen rohkem sees õhtuti kuna päeval kool ja trennid. Päevas vähemalt 1 tund aga tavaliselt rohkem.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Stonemainis olen olnud administraator,Kaevikus moderaator, Vaarikas abistaja ja neid veel, aga ei tule meelde. Mängisin seal teise kasutaja nimega.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Alguses hoiatan ja kui see ei aita siis panen mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Telen tema juurde ja panen proti peale. Ning teavitan teda kui on pandud.
Lisainfo enda kohta: Minecraftis enam klots maju ei ehita aga proffiks ka ennast ei nimeta. Suudan jääda rahulikuks kui sõimatakse.

BirkeMirell
Postitusi:3
Liitunud:14 May 2017, 18:56
Minecraft:BirkeMirell

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by BirkeMirell » 14 May 2017, 19:09

Sinu eesnimi:Birke Mirell
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:BirkeMirell
Vanus:11:( (loodan et saab erandi :)
Kaua oled minecrafti mänginud:Alates 4-5 eluaastast :)
Kaua oled Prica serveris mänginud:Vahepeal mängisin umb 1,5 aastat järjest siis oli paus ja nüüd 1 kuu
Kas käid koolis (klass) või töötad:4 klass(peaks olema 5-s)
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Ei ole
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Sest ma olen aus ja kohusetundlik. Mulle meeldib aidata ja olen väga aktiivne
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):tavaliselt 2-4 aga rekord 8 :D
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Pole varem olnud
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Hoiatan ja kui ei lõpeta siis muten ära
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Teleporteerin tema juurde panen proti ära ja /msg n (teatan) et ala on tehtud.
Lisainfo enda kohta:Olen rahulik ja ma usun et enda vanuse kohta piisavalt hea et saada abistajaks. Ma suudan leida alati mõistliku ja ausa lahenduse :)

ElmutKool
Postitusi:9
Liitunud:27 Dec 2016, 16:05
Minecraft:ElmutKool

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by ElmutKool » 14 May 2017, 22:38

Sinu eesnimi: Jaanis
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: ElmutKool
Vanus: 33
Kaua oled minecrafti mänginud: Paar aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: Aasta algusest (ja iga päev votenud)
Kas käid koolis (klass) või töötad: Töötan.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Ma olen suhteliselt palju online ja seda meil ju vaja ongi, et oleks võimalikult palju aega keegi meeskonnast online. Pluss, mulle meeldib serveri üldise arengu ja uute ideede kohapealt visioonivestlusi pidada ja ma pean Pricat hetkel parimaks eesti serveriks.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Oleneb täiesti ajast, 1-15 tundi.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Abistajana ei ole kuskil figureerinud. Siin olen skyblockis pisut korda pidanud.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Ütlen talle, et ta ometi viisakamalt käituks. Kui see ei mõju, siis võtan kasutusele järgmised meetmed, olenevalt korrarikkumise tõsidusest, mis algavad vaigistamisega ja lõppevad tähtajalise mängukeeluga.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Uurin, kas tal postid on olemas. Kui on, lähen kaitsen ta ala. Kui poste ei ole või ei tea, kuidas neid peaks panema, siis vestleme sel teemal ja leiame sobiva lahenduse. Vajadusel aitan postidega.
Lisainfo enda kohta: Ma olen selline tiksuja. Võin vabalt tund+ aega serveris ringi patseerida ja mittemidagi teha. Lihtsalt, tsill peab olema.

DrJake981
Postitusi:4
Liitunud:10 Apr 2017, 16:46
Minecraft:DrJake981

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by DrJake981 » 15 May 2017, 15:28

Sinu eesnimi: Rasmus Koplimäe
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: DrJake981
Vanus: 12 (varsti 13)
Kaua oled minecrafti mänginud: 5-6aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 3kuud
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin 6 klassis.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sellepärast, suudan rahu säilitada kui seda vaja, suudan olla viisakas.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Täitsa oleneb päevast, kuidas kooliga jne, aga saaks olla paar tundi ikka.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Pole.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Alguses hoiatan paar korda, kui eirab käsku saab mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin temalt kas postid olemas ja kus, kui ei ole siis ütlen et ta paneks, pärast annan talle teada kui prott on peal.
Lisainfo enda kohta: Olen väike poiss, kes mängib enamus oma ajast arvutis, aga kui seda ei tee siis mängin jalgpalli.

magna124
Postitusi:1
Liitunud:15 May 2017, 23:33
Minecraft:FrozenKFC

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by magna124 » 15 May 2017, 23:46

Sinu eesnimi: Magnus
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: FrozenKFC - varasemalt magna124
Vanus: 21 vist?
Kaua oled minecrafti mänginud: Varajasest betast? kuskile sinna kanti
Kaua oled Prica serveris mänginud: 2012 aastast? pausidega
Kas käid koolis (klass) või töötad: tööl
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): ei tule ette
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sest ma tahan oma veteran staatust, kogemused olemas, miks mitte?
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): üritan olla 4+h töö kõrvalt, muidugi tuleb ka erandeid.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): abistaja pricas aastal 2012 - 2013, abistaja pricas ka kunagi hilisemalt? (kes ikka neid vanu aegu mäletab)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Kui varasemalt ei ole ette tulnud ülbitsemist, segamist jms saab hoiatuse, korduvalt juba mute
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Lasen teha postid diagonaalselt, kui mängija aru ei saa mis postid tähendavad- üritan selgeks teha, kui endiselt ei mõika saab ka umbes tunde järgi teha ala.
Lisainfo enda kohta: Vahetustega töö, üle nädala olen öösel sees. Pool ajast lihtsalt naudin chati mängus mitte mängu ise (eriti peale tööd, olles väsinud).

CrazyYT
Postitusi:5
Liitunud:02 May 2017, 21:01
Minecraft:kingpro

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by CrazyYT » 21 May 2017, 17:44

Sinu eesnimi:Andre
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:kingpro
Vanus:15
Kaua oled minecrafti mänginud:5aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud:2või 1 aastat
Kas käid koolis (klass) või töötad:koolis 8kl
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Ei ole,
Miks me peaksime sind abistajaks valima?Sest ma olen Abi Valmis Hea Tahtlik külma Närviga Ja online Hästi Palju kui saab
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):2tundi mõnikord 1tund (mõnikord 30min)
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Enda Server Ei Mäleta Nime,kännukas
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Ütlen Et Miks Ta Nii Teeb Kui Hakkab Hullemaks siis Mute
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Aitan Teda Kohe Kui Midagi Ette Ei jää
Lisainfo enda kohta:Külma Närviga mitte Kuri,Abi Valmis,Mängin jalgpalli,Ja Mu Unistus On Olla Siin Serveris Olla Abistaja.Olen Hea Ehitaja Minecraftis,ja Aitan Hea Meelega
Last edited by CrazyYT on 05 Jun 2017, 17:13, edited 1 time in total.

WesOrangePower
Postitusi:2
Liitunud:03 Jun 2017, 21:56
Minecraft:K001M31573R

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by WesOrangePower » 03 Jun 2017, 22:18

Sinu eesnimi: Martin
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: K001M31573R (mul on ikka veel kahju, et tegin sellise valiku...)
Vanus: 16a, 195 kuud.
Kaua oled minecrafti mänginud: 5a
Kaua oled Prica serveris mänginud: ≈1 nädal
Kas käid koolis (klass) või töötad: 9kl
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): veel mitte)
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Mul on kõrge online.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): ≈3-5h
Varasemad kogemused (nimeta serverid): CookieCraft(offline)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatan, kui jätkab, siis mute(kui solvab) või ban(kui segab) 24 tunniks.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin poste või kuubi äärte kordinaate, kui ala ei ületa 500x255x500, või ei kattu teiste regioonidega, siis registreerin regiooni ja annan talle selle omakikuluba.
Lisainfo enda kohta: Ukraina rahvus, olen TS3 serveri omanik, olin Eesti populaarseima CSGO Surf_Ski_2_GO-only serveri omanik.

Angela21
Postitusi:1
Liitunud:05 Jun 2017, 10:07
Minecraft:Lilyyy21

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Angela21 » 05 Jun 2017, 10:21

Sinu eesnimi: Angela
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Lilyyy21
Vanus: 14a
Kaua oled minecrafti mänginud: 6a
Kaua oled Prica serveris mänginud: ≈2 või 3 kuud
Kas käid koolis (klass) või töötad: lähen sügisel 8 klassi
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): ei ole karistada saanud
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen abivalmis.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): ≈3-5h
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Serverites pole eriti mänginud, ainult üksikmängudes ning nüüd olen Pricas
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatan, kui jätkab, siis mute(kui solvab) või ban(kui segab).
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin poste või kuubi äärte kordinaate, kui ala ei ületa 500x255x500, või ei kattu teiste regioonidega, siis registreerin regiooni ja annan talle selle omakikuluba.
Lisainfo enda kohta: Olen rahulik ja positiivne, olen tüdruk. Minecrafti mängin väisest saati.

fredike
Postitusi:1
Liitunud:27 Dec 2016, 15:12
Minecraft:lehmamees

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by fredike » 11 Jun 2017, 11:10

Sinu eesnimi:Fredi
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:lehmamees
Vanus:12
Kaua oled minecrafti mänginud:3-4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud:pool aastat
Kas käid koolis (klass) või töötad:6 klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):jah selle eest et spämmisin chatis inimestele et nad tuleks mu poodi aga siis kui seda tegin ei teadnud reegleid ega ei osanud neid vaadata.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:tahan aidata serverit korras hoida ja kui teid sees pole ja ma olen siis näiteks saaksin korda hoida kui mingid tüübid peaksid seal jagelema oma vahel.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):Oleneb kui mul pole midagi teha siis olen 3 tundi.
Kui keegi on sees siis olen ilmselt kauem.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Nuhvel ja veel mingid suht suvakad mis olen leidnud kuskilt saitidelt
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:teen hoiatuse ja kui ignoreerib siis panen talle mutei mingiks ajaks
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:küsin kas tal on postid olemas kui on siis lähen ja panen ta alale kaitse ja kui pole siis ütlen talle et ta teeks postid ja kui ei oska siis aitan teda.
Lisainfo enda kohta:mulle meeldib koos sõpradega mänge mängida ja korda hoida:)

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests