Abistaja kandidatuur #26

Moderaator:Minecraft

Markus169
Postitusi:3
Liitunud:15 Jan 2017, 20:02
Minecraft:Markus169
Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Markus169 » 20 Jun 2017, 22:37

Sinu eesnimi: Markus
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Markus169
Vanus: Paari kuupärast 12.
Kaua oled minecrafti mänginud: Umbes 3-4 aastat või rohkem.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Kokku arvestades umbes mingi 4-6 kuud(ma ei tea nii täpselt). :D
Kas käid koolis (klass) või töötad: Lähen viiendasse klassi.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Pole mitte kordagi karistatud.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sest mulle meeldib abistada ja meeldib kui kõik oleks rahulik ja korras.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Hetkel olen 2 tundi päevas,aga kui saaksin juhtkonda oleks umbes 4-5 tundi päevas.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Omanud/oman enda serverit(Markus169),EstCraft(olin abistaja,mode ja pea-mode),ja ühes serveris olin abistaja ja mode (nimi ei tule meelde).
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: 1-3 hoiatust,siis edasi 15 min-1tund mute.Kui ikka aru ei saa siis võibolla isegi ban(kui asi nii kaugele jõuab).
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin:„Kas postid on olemas”.Kui on siis lähe kohale ja edasi läheb proti panemiseks. :D
Lisainfo enda kohta: Olen tavaline pikade plondide juustega poiss kellele meeldib beatbox ja käin mitmes trennis.Vabal aja meeldib süntesaatorit(elektri klaverit)mängida + olen lõpetanud muusikakooli 4 klassi(ja sealt pärineb mu muusikaline oskus).Ja kui keegi tahab teada mis pilli mängisisn siis küsida võib alati. :D

WonkyWeeWheat
Postitusi:1
Liitunud:28 Jun 2017, 18:24
Minecraft:WonkyWeeWheat

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by WonkyWeeWheat » 28 Jun 2017, 18:41

Sinu eesnimi: Oliver
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: WonkyWeeWheat
Vanus: 11 (varsti 12)
Kaua oled minecrafti mänginud: Üle 2 aasta.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Üle 1 aasta.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin koolis, 5. klass.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Vist ei ole.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sest ma olen juba sõbral käinud aitamas serverit teha aga see ebaõnnestus ja mulle väga meeldiks inimesi aidata sellises serveris kus on nii viisakas meeskond.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Umbes 3-5 h päevas.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Olen teinud sõbraga serveri ja vana abistaja Joosepiga aga see server ebaõnnestus.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Ma kõige pealt hoiatan teda ja kui ta seda teeb veel korduvalt siis ma annan talle mingiks ajaks kicki, et ta maha rahuneks.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Siis ma küsin kas tal on postid et ma saaksin team alale kaitset anda ja siis ma lähen ja annan tema alale kaitse.
Lisainfo enda kohta: oskan inimesi aidata ja viisakas olla aga ma veel ei oska inimeste aladele kaitset anda, mida ma tahaks õppida aga ma õpin kiiresti.

-Loodan, et saan abistajaks.

Sinax
Postitusi:2
Liitunud:15 Jun 2017, 20:42
Minecraft:Sinax

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Sinax » 28 Jun 2017, 19:29

Sinu eesnimi: Eduard
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Sinax
Vanus: 17 (kohe saan 18)
Kaua oled minecrafti mänginud: 5aastad.
Kaua oled Prica serveris mänginud: 2-3 kuud
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin 12 klassis
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): ei ole
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen eeskujulik mängija ning tahan serverile tagada korrashoiu, tunnen reegleid hästi, ning suudan aidata inimestele tunnen kõik abistaja käsklused, olen aktiivne, ning tahan serverile rohkem pannust panna et saada server parimaks ning aidata arendustele kaasa. Ja on soov abistada teisi mängijaid.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 3-5
Varasemad kogemused (nimeta serverid): olin crystal gamingus omanik, ning mitmes serveris veel admin. (Serveri nimed ei tule meelde)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Annan suulise hoiatuse, et lõpetaks kaasmängijade solvamist, teist korda juba kasutaks mute, et rahuneks maha ja lõpetaks solvamise.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Teleportin mängija juurde vaatan kas postid on, kui pole ütlen et paneks postid. Vajadusel aitaks talle postidega.
Lisainfo enda kohta: Meeldib väga mängida minecrafti, ning tahan sellele serverile head mainet.

VeronicaHorse
Postitusi:1
Liitunud:01 May 2017, 22:06
Minecraft:glowdine

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by VeronicaHorse » 30 Jun 2017, 15:18

Sinu eesnimi: Veeronica
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: glowdine
Vanus: 10
Kaua oled minecrafti mänginud: 3 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: peaegu 2 aastat
Kas käid koolis (klass) või töötad: 4. klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): jah Paar korda selle eest kui ma spämman :)
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sest mul on soov teisi aitata :)
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 3 kuni 5 tundi
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Impeerium ja Kännukas
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Ära solva teisi! Kas oleks hea kui keegi sind solvab, Ei ole ju hea tunne. Ja kui ikka aru ei saa siis panen mingiks ajaks mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: kas postid on? jah kohe saab!
Lisainfo enda kohta: Ma käein tartu Erakoolis. Tegelen tantsimise ja ratsutamisega. Meeldib koos sõpradega mängida!

Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Martin » 02 Jul 2017, 18:02

Kassu89 wrote:
13 May 2017, 22:55
Sinu eesnimi:Kaspar
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:Kassu89
Vanus:15
Kaua oled minecrafti mänginud:Vähemalt 5 aastat.(Vahepeal on päris pikad pausid olnud)
Kaua oled Prica serveris mänginud: Umbes 3 nädalat.
Kas käid koolis (klass) või töötad:Käin 8. klassis.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Ei ole.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Kuna olen serveris suhteliselt uus ja seega on mul veel palju teha. Niiet ma veedan serveris rohkem aega.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Tavaliselt olen rohkem sees õhtuti kuna päeval kool ja trennid. Päevas vähemalt 1 tund aga tavaliselt rohkem.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Stonemainis olen olnud administraator,Kaevikus moderaator, Vaarikas abistaja ja neid veel, aga ei tule meelde. Mängisin seal teise kasutaja nimega.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Alguses hoiatan ja kui see ei aita siis panen mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Telen tema juurde ja panen proti peale. Ning teavitan teda kui on pandud.
Lisainfo enda kohta: Minecraftis enam klots maju ei ehita aga proffiks ka ennast ei nimeta. Suudan jääda rahulikuks kui sõimatakse.
Since 26/05/2017, Kassu89 has been online for 19 hours and 46 minutes.
Martin wrote:
13 May 2017, 22:13
Nõuded kandideerijale:
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.

Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Martin » 02 Jul 2017, 18:05

BirkeMirell wrote:
14 May 2017, 19:09
Sinu eesnimi:Birke Mirell
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:BirkeMirell
Vanus:11:( (loodan et saab erandi :)
Kaua oled minecrafti mänginud:Alates 4-5 eluaastast :)
Kaua oled Prica serveris mänginud:Vahepeal mängisin umb 1,5 aastat järjest siis oli paus ja nüüd 1 kuu
Kas käid koolis (klass) või töötad:4 klass(peaks olema 5-s)
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Ei ole
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Sest ma olen aus ja kohusetundlik. Mulle meeldib aidata ja olen väga aktiivne
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):tavaliselt 2-4 aga rekord 8 :D
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Pole varem olnud
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Hoiatan ja kui ei lõpeta siis muten ära
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Teleporteerin tema juurde panen proti ära ja /msg n (teatan) et ala on tehtud.
Lisainfo enda kohta:Olen rahulik ja ma usun et enda vanuse kohta piisavalt hea et saada abistajaks. Ma suudan leida alati mõistliku ja ausa lahenduse :)
Since 26/05/2017, BirkeMirell has been online for 1 hours and 13 minutes.
Martin wrote:
13 May 2017, 22:13
Nõuded kandideerijale:
  • Oskad ilusti rääkida/kirjutada eesti keeles.
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.

Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Martin » 02 Jul 2017, 18:06

DrJake981 wrote:
15 May 2017, 15:28
Sinu eesnimi: Rasmus Koplimäe
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: DrJake981
Vanus: 12 (varsti 13)
Kaua oled minecrafti mänginud: 5-6aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 3kuud
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin 6 klassis.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sellepärast, suudan rahu säilitada kui seda vaja, suudan olla viisakas.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Täitsa oleneb päevast, kuidas kooliga jne, aga saaks olla paar tundi ikka.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Pole.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Alguses hoiatan paar korda, kui eirab käsku saab mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin temalt kas postid olemas ja kus, kui ei ole siis ütlen et ta paneks, pärast annan talle teada kui prott on peal.
Lisainfo enda kohta: Olen väike poiss, kes mängib enamus oma ajast arvutis, aga kui seda ei tee siis mängin jalgpalli.
Since 26/05/2017, DrJake981 has been online for 0 hours and 1 minutes.
Martin wrote:
13 May 2017, 22:13
Nõuded kandideerijale:
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.

Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Martin » 02 Jul 2017, 18:06

CrazyYT wrote:
21 May 2017, 17:44
Sinu eesnimi:Andre
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:kingpro
Vanus:15
Kaua oled minecrafti mänginud:5aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud:2või 1 aastat
Kas käid koolis (klass) või töötad:koolis 8kl
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Ei ole,
Miks me peaksime sind abistajaks valima?Sest ma olen Abi Valmis Hea Tahtlik külma Närviga Ja online Hästi Palju kui saab
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):2tundi mõnikord 1tund (mõnikord 30min)
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Enda Server Ei Mäleta Nime,kännukas
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Ütlen Et Miks Ta Nii Teeb Kui Hakkab Hullemaks siis Mute
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Aitan Teda Kohe Kui Midagi Ette Ei jää
Lisainfo enda kohta:Külma Närviga mitte Kuri,Abi Valmis,Mängin jalgpalli,Ja Mu Unistus On Olla Siin Serveris Olla Abistaja.Olen Hea Ehitaja Minecraftis,ja Aitan Hea Meelega
Since 26/05/2017, kingpro has been online for 5 hours and 48 minutes.
Martin wrote:
13 May 2017, 22:13
Nõuded kandideerijale:
  • Oskad ilusti rääkida/kirjutada eesti keeles.
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.

Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Martin » 02 Jul 2017, 18:07

WesOrangePower wrote:
03 Jun 2017, 22:18
Sinu eesnimi: Martin
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: K001M31573R (mul on ikka veel kahju, et tegin sellise valiku...)
Vanus: 16a, 195 kuud.
Kaua oled minecrafti mänginud: 5a
Kaua oled Prica serveris mänginud: ≈1 nädal
Kas käid koolis (klass) või töötad: 9kl
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): veel mitte)
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Mul on kõrge online.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): ≈3-5h
Varasemad kogemused (nimeta serverid): CookieCraft(offline)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatan, kui jätkab, siis mute(kui solvab) või ban(kui segab) 24 tunniks.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin poste või kuubi äärte kordinaate, kui ala ei ületa 500x255x500, või ei kattu teiste regioonidega, siis registreerin regiooni ja annan talle selle omakikuluba.
Lisainfo enda kohta: Ukraina rahvus, olen TS3 serveri omanik, olin Eesti populaarseima CSGO Surf_Ski_2_GO-only serveri omanik.
Since 26/05/2017, K001M31573R has been online for 29 hours and 4 minutes.
Martin wrote:
13 May 2017, 22:13
Nõuded kandideerijale:
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.

Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Martin » 02 Jul 2017, 18:08

Angela21 wrote:
05 Jun 2017, 10:21
Sinu eesnimi: Angela
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Lilyyy21
Vanus: 14a
Kaua oled minecrafti mänginud: 6a
Kaua oled Prica serveris mänginud: ≈2 või 3 kuud
Kas käid koolis (klass) või töötad: lähen sügisel 8 klassi
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): ei ole karistada saanud
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen abivalmis.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): ≈3-5h
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Serverites pole eriti mänginud, ainult üksikmängudes ning nüüd olen Pricas
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatan, kui jätkab, siis mute(kui solvab) või ban(kui segab).
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin poste või kuubi äärte kordinaate, kui ala ei ületa 500x255x500, või ei kattu teiste regioonidega, siis registreerin regiooni ja annan talle selle omakikuluba.
Lisainfo enda kohta: Olen rahulik ja positiivne, olen tüdruk. Minecrafti mängin väisest saati.
Since 26/05/2017, Lilyyy21 has been online for 34 hours and 14 minutes.
Martin wrote:
13 May 2017, 22:13
Nõuded kandideerijale:
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests