Abistaja kandidatuur #26

Moderaator:Minecraft

Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome
Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Martin » 02 Jul 2017, 18:08

fredike wrote:
11 Jun 2017, 11:10
Sinu eesnimi:Fredi
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:lehmamees
Vanus:12
Kaua oled minecrafti mänginud:3-4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud:pool aastat
Kas käid koolis (klass) või töötad:6 klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):jah selle eest et spämmisin chatis inimestele et nad tuleks mu poodi aga siis kui seda tegin ei teadnud reegleid ega ei osanud neid vaadata.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:tahan aidata serverit korras hoida ja kui teid sees pole ja ma olen siis näiteks saaksin korda hoida kui mingid tüübid peaksid seal jagelema oma vahel.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):Oleneb kui mul pole midagi teha siis olen 3 tundi.
Kui keegi on sees siis olen ilmselt kauem.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Nuhvel ja veel mingid suht suvakad mis olen leidnud kuskilt saitidelt
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:teen hoiatuse ja kui ignoreerib siis panen talle mutei mingiks ajaks
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:küsin kas tal on postid olemas kui on siis lähen ja panen ta alale kaitse ja kui pole siis ütlen talle et ta teeks postid ja kui ei oska siis aitan teda.
Lisainfo enda kohta:mulle meeldib koos sõpradega mänge mängida ja korda hoida:)
Since 26/05/2017, lehmamees has been online for 20 hours and 38 minutes.
Martin wrote:
13 May 2017, 22:13
Nõuded kandideerijale:
  • Oskad ilusti rääkida/kirjutada eesti keeles.
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.

Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Martin » 02 Jul 2017, 18:09

Markus169 wrote:
20 Jun 2017, 22:37
Sinu eesnimi: Markus
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Markus169
Vanus: Paari kuupärast 12.
Kaua oled minecrafti mänginud: Umbes 3-4 aastat või rohkem.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Kokku arvestades umbes mingi 4-6 kuud(ma ei tea nii täpselt). :D
Kas käid koolis (klass) või töötad: Lähen viiendasse klassi.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Pole mitte kordagi karistatud.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sest mulle meeldib abistada ja meeldib kui kõik oleks rahulik ja korras.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Hetkel olen 2 tundi päevas,aga kui saaksin juhtkonda oleks umbes 4-5 tundi päevas.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Omanud/oman enda serverit(Markus169),EstCraft(olin abistaja,mode ja pea-mode),ja ühes serveris olin abistaja ja mode (nimi ei tule meelde).
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: 1-3 hoiatust,siis edasi 15 min-1tund mute.Kui ikka aru ei saa siis võibolla isegi ban(kui asi nii kaugele jõuab).
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin:„Kas postid on olemas”.Kui on siis lähe kohale ja edasi läheb proti panemiseks. :D
Lisainfo enda kohta: Olen tavaline pikade plondide juustega poiss kellele meeldib beatbox ja käin mitmes trennis.Vabal aja meeldib süntesaatorit(elektri klaverit)mängida + olen lõpetanud muusikakooli 4 klassi(ja sealt pärineb mu muusikaline oskus).Ja kui keegi tahab teada mis pilli mängisisn siis küsida võib alati. :D
Since 26/05/2017, Markus169 has been online for 3 hours and 23 minutes.
Martin wrote:
13 May 2017, 22:13
Nõuded kandideerijale:
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.

Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Martin » 02 Jul 2017, 18:09

WonkyWeeWheat wrote:
28 Jun 2017, 18:41
Sinu eesnimi: Oliver
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: WonkyWeeWheat
Vanus: 11 (varsti 12)
Kaua oled minecrafti mänginud: Üle 2 aasta.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Üle 1 aasta.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin koolis, 5. klass.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Vist ei ole.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sest ma olen juba sõbral käinud aitamas serverit teha aga see ebaõnnestus ja mulle väga meeldiks inimesi aidata sellises serveris kus on nii viisakas meeskond.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Umbes 3-5 h päevas.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Olen teinud sõbraga serveri ja vana abistaja Joosepiga aga see server ebaõnnestus.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Ma kõige pealt hoiatan teda ja kui ta seda teeb veel korduvalt siis ma annan talle mingiks ajaks kicki, et ta maha rahuneks.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Siis ma küsin kas tal on postid et ma saaksin team alale kaitset anda ja siis ma lähen ja annan tema alale kaitse.
Lisainfo enda kohta: oskan inimesi aidata ja viisakas olla aga ma veel ei oska inimeste aladele kaitset anda, mida ma tahaks õppida aga ma õpin kiiresti.

-Loodan, et saan abistajaks.
Since 26/05/2017, WonkyWeeWheat has been online for 14 hours and 5 minutes.
Martin wrote:
13 May 2017, 22:13
Nõuded kandideerijale:
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.

Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Martin » 02 Jul 2017, 18:10

Sinax wrote:
28 Jun 2017, 19:29
Sinu eesnimi: Eduard
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Sinax
Vanus: 17 (kohe saan 18)
Kaua oled minecrafti mänginud: 5aastad.
Kaua oled Prica serveris mänginud: 2-3 kuud
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin 12 klassis
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): ei ole
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen eeskujulik mängija ning tahan serverile tagada korrashoiu, tunnen reegleid hästi, ning suudan aidata inimestele tunnen kõik abistaja käsklused, olen aktiivne, ning tahan serverile rohkem pannust panna et saada server parimaks ning aidata arendustele kaasa. Ja on soov abistada teisi mängijaid.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 3-5
Varasemad kogemused (nimeta serverid): olin crystal gamingus omanik, ning mitmes serveris veel admin. (Serveri nimed ei tule meelde)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Annan suulise hoiatuse, et lõpetaks kaasmängijade solvamist, teist korda juba kasutaks mute, et rahuneks maha ja lõpetaks solvamise.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Teleportin mängija juurde vaatan kas postid on, kui pole ütlen et paneks postid. Vajadusel aitaks talle postidega.
Lisainfo enda kohta: Meeldib väga mängida minecrafti, ning tahan sellele serverile head mainet.
Since 26/05/2017, Sinax has been online for 75 hours and 14 minutes.

Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Martin » 02 Jul 2017, 18:10

VeronicaHorse wrote:
30 Jun 2017, 15:18
Sinu eesnimi: Veeronica
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: glowdine
Vanus: 10
Kaua oled minecrafti mänginud: 3 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: peaegu 2 aastat
Kas käid koolis (klass) või töötad: 4. klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): jah Paar korda selle eest kui ma spämman :)
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sest mul on soov teisi aitata :)
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 3 kuni 5 tundi
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Impeerium ja Kännukas
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Ära solva teisi! Kas oleks hea kui keegi sind solvab, Ei ole ju hea tunne. Ja kui ikka aru ei saa siis panen mingiks ajaks mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: kas postid on? jah kohe saab!
Lisainfo enda kohta: Ma käein tartu Erakoolis. Tegelen tantsimise ja ratsutamisega. Meeldib koos sõpradega mängida!
Since 26/05/2017, glowdine has been online for 9 hours and 29 minutes.
Martin wrote:
13 May 2017, 22:13
Nõuded kandideerijale:
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.

Yung
Postitusi:1
Liitunud:08 Jul 2017, 00:47
Minecraft:Yung

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Yung » 08 Jul 2017, 00:55

Sinu eesnimi: Kristofer
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Yung
Vanus: 15
Kaua oled minecrafti mänginud: 7 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: Pausidega olen manginud juba aastaid aga hetkel paar paeva.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Koolis, lopetanud 8 klassi.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole :)
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Kuna olen kogemustega abistaja oskan aidata inimesi ja kui keegi toesti peaks hakkama reegleid rikkuma suhtun sellesse rahulikult ja vajadusel karistan. Olen sobralik ja olen koigi suhtes vordne.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Kuna hetkel on suvi siis iga paev 3 tundi minimaalselt.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): DayLight server admin, Kaevik Admin,Klotscraft Moderaator, Ja oma servereid on olnud 3 tukki.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Olen rahulik ja hoiatan ja kui vajadus on siis ka karistan.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Vastan koheselt ja kysin kas postid on kui mangijal laheb abi vaja siis abistan naiteks postidega vnii ja teen talle kaitse ara.
Lisainfo enda kohta:
Olen tavaline 15 aastane koolipoiss, kes tegeleb arvutitega ja vabal ajal mangib erinevaid mange.

Sw3
Postitusi:20
Liitunud:16 Jan 2016, 20:52
Minecraft:Swe

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Sw3 » 09 Jul 2017, 20:57

Sinu eesnimi: Marek
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Swe
Vanus:15
Kaua oled minecrafti mänginud: Olen mänginud minecrafti 7 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: Olen alates 1.5 ajal mänginud
Kas käid koolis (klass) või töötad: käin koolis 9 klassis
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Olen saanud warni ühe korra kuna reostasin /teata, ja mute + temp ban 30minutiks kuna üks kaasmängija ajas mu väga närvi ja hakkasin vastu talle, aga õppisin sellest veast.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Mul on varasemad kogemused abistajana Prica serveris ja teistes veel.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): minimaalselt 3tundi
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Prica, Pelar, Netpot, Pandacraft ja veel teisi servereid
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Algul palun tal maha rahuneda ja lõpetada, aga kui ta edasi jätkab panen warni ja kui ta ikka edasi jaurab siis paneksin mute 1tund.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsiksin mängija käest kas tal on 2diagonaalset posti ala jaoks, ja kui tal on siis läheksin tema juurde ja paneksin ala ära.
Lisainfo enda kohta: Olen Pärnumaa poiss kellele meeldib mängida korvpalli ja arvuti mänge
Last edited by Sw3 on 27 Jul 2017, 01:01, edited 3 times in total.

SilverSteve
Postitusi:5
Liitunud:21 Jul 2017, 14:54
Minecraft:SilverSteve

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by SilverSteve » 21 Jul 2017, 16:21

Sinu eesnimi:Mauri
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:SilverSteve
Vanus:16
Kaua oled minecrafti mänginud:Aastaid aga single playeris erinevaid asju ehitanud.
Kaua oled Prica serveris mänginud:1-2 kuud ja mängin edasi.
Kas käid koolis (klass) või töötad:Lähen tehnikumi.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):JA, Ma kasutasin Spider Hacki ma ei teadnud et see oli keelatud kuna see kõige lahjam hack mis netist leidub.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:See tundub olevat huvitav kui vaadata ElmutKooli siis tal igav ei ole abistajana. Ma saan olla kaua aega onlainis et valvata mängijaid ja aidata neid kui vaja.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):Päeval umbes kella 15:00-1:00 saan olla serveris kuid ma ei usu et kogu aeg seal olen.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Brica ja veel mõned teised, aga kõige parem server on ikkagi Bricka kus olen mänginud.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Ütlen et ole viisakam kui ei kuula teen hoiatuse, kui ei aita saab mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Ma lähen temajuurde kui ta ei oska siis aitan tal postid paika panna ja määran talle ala.
Lisainfo enda kohta:Tegelen motospordiga, Õpin keevitajaks ja meeldib minecrafti mängida sest siin saan ehitada asju omaloominguga mida on mul piisavalt ja aegajalt aitan ka teistel midagi ehitada.

mYvmz
Postitusi:5
Liitunud:20 Oct 2016, 20:36
Minecraft:mYvmz

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by mYvmz » 25 Jul 2017, 00:14

Sinu eesnimi: Kevin
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: mYvmz
Vanus: 23
Kaua oled minecrafti mänginud: algus aastatest peale
Kaua oled Prica serveris mänginud: midagi aasta ja peale ehk. täpselt ei oska öelda.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Töötan (koduselt seega aega pelada küll ja küll)
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Mute ühe korra, ei mäleta enam olukorda, oli ammu. Muted by iiKats. 27.07.2017 Muted by ElmutKool: ropendamise pärast 30min. 27.07.2017 Banned by ElmutKool: Ropendamise ja SilverSteve sõimamise pärast.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Mängin ainult Prica serveris, Olen online päris tihti ja üsna pikalt, Saan kõigiga mõistlikult läbi ja ei ketra üle iga väikse asja peale.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): viimased kaks päeva 10tundi vähemalt olnud. enamasti saan päevas panustada 6-8h vähemalt.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Kunagises Kuulimagneti serveris olin Omaniku abistaja (abi-omanik) umbkaudselt 2aastat.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Esialgselt hoiatakse leebelt või karmilt olenevalt olukorras ja suhtumisest, kui sellest kasu pole siis mingi tunnise mute paneks maharahunemiseks kuna kogemus näidanud, et 30min ei toida väga.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin kas postid olemas, kui postid on olemas siis käitun vastavalt commandidele ja teen isikule tema soovitud alale kaitse ära (ei hakka commande siia kirjuta, et neid saaks kõik copyda), kui pole poste ja tegemist uue isikuga siis ma aitan tal panna paika postid ja siis tegutsen taaskord vastavalt commandidele ning teen isikule tema soovitud alale kaitse.
Lisainfo enda kohta: Sõbralik, abivalmis ja töökas kutt oma parimates aastates.

Einherjer
Postitusi:1
Liitunud:03 Aug 2017, 22:57
Minecraft:Chambria

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by Einherjer » 04 Aug 2017, 23:57

Sinu eesnimi: Anna
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Chambria
Vanus: 17
Kaua oled minecrafti mänginud: ~6 aastat pausidega.
Kaua oled Prica serveris mänginud: 1 kuu või isegi vähem.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Lähen 11. klassi.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen üsna rahulik, suudan vastata viisakalt, tahan aidata inimesi ja on olemas eelnev kogemus.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 2h saan ikka, aga tavaliselt vabal ajal rohkem.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Täpselt enam ei mäleta, aga eesti paradiisis olin moderaator ja vist ka faustis. Aitasin enne ühe serveri avamist ka ehitada.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Proovin rahustada maha, kui ei aita, siis hoiatus, kui see ka ei tööta, siis ban mõneks ajaks.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin kas mängijal on postid olemas, kui sellega on probleeme, siis aitan. Kui kaitse on pandud, annan sellest teada ning ütlen ka kuidas saab teisi mängijaid lisada.
Lisainfo enda kohta: Käin vahel mõõgavõitluses ja kunstikoolis. Vabal ajal olen tavaliselt arvutis ning võin siis ka serveris olla.

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest