Abistaja kandidatuur #26

Moderaator:Minecraft

krissu423
Postitusi:3
Liitunud:02 Aug 2017, 21:40
Minecraft:krissu423
Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by krissu423 » 05 Aug 2017, 02:55

Sinu eesnimi: Kristjan
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: krissu423
Vanus: 14
Kaua oled minecrafti mänginud: U. 5 Aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 3-4 a. (Vahepeal ei mänginud)
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin koolis. 8. Klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Mute Caps Locki eest.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Ma tunnen, et olen võimeline säilitama külma närvi ka kõige pingelistematel hetkedel ja arvan, et tean piisavalt palju, et aidata teisi ka kõige raskematel hetkedel.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Alustasin päris aktiivselt mängimist, seega 2-5h päevas (Koolis käimine võib mõjutada aktiivsust, aga teen endast kõik et seda säilitada).
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Ultragaming (Eesti server) ja DayLight (Eesti server).
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Mute/kick (Oleneb olukorra tõsidusest)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Seletan lahti: Mängijal on ettenähtud teha postid enne kaitse küsimist. Kui ta ei oska poste teha/ei saa aru, siis aitan teda. //wand, märgistan ära mõlemad postid, //expand vert, /rg define (ala nimi), /rg addowner/member (mängija nimi) - Tehtud!
Lisainfo enda kohta: Olen pärit Valgast, elan Tallinnas. On olnud palju (ka minecrafti väliseid) kogemusi abistaja/moderaatori kohana.

xxDragon
Postitusi:1
Liitunud:05 Aug 2017, 19:49
Minecraft:xxDragon

Re: Abistaja kandidatuur #26

Post by xxDragon » 05 Aug 2017, 20:20

Sinu eesnimi: Kristjan
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: xxDragon
Vanus: 12 [Saamas 13]
Kaua oled minecrafti mänginud: Eeldan, et mingi 4-5 aastakene meil juba vist läheb.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Varsti saab juba 26h [Vähe aga olen palju juba õppinud sellest serverist]
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin koolis muidugi [Hakkab minema 6 klass]
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Õnneks ei ole karistatud.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Ei oska täpselt öelda, kuid tahaksin siiski inimesi abistada ja tahaksin ka abiks olla erinevatel projektidel.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Prica-s oleneb, kuna sooviksin ka siiski mite pidevalt arvutis istuda ja muuga ka tegelda ja pluss veel teised servid ka aga muidu hakkaks olema kusagil 2h-3h ehk.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Tammekas [Ei oska kas tänasel päeval on see server enam aktiivne] Muidu olen ka omanik ja tean enamus asju siiski.[Rohkem serverid ei oska koha näiteks tuua aga ega neid palju ei olegi.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Prooviksin siiski korrale kutsuda, kuid kui ei allu serveri reeglitele siis peaks ikkagi karistama.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Muidugi lähen mängija juurde ja panen tema alale kaitse, kuna see on siiski üks kohustustest.
Lisainfo enda kohta: Ei olegi paljutki öelda, kuna siin ei ole midagi eriti rohkem lisada, sest kõik need küsimused juba räägivad kõik minu kohta aga jah peagi 13 a poiss kes mängib siiski minecrafti ja elab ka oma elu :D.

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests