Abistaja kandidatuur #15

Moderaator:Minecraft

Lukus
Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome
Abistaja kandidatuur #15

Post by Martin » 30 Jan 2016, 13:20

Nõuded kandideerijale:
  • Oskad säilitada külma närvi.
  • Oskad ilusti rääkida/kirjutada eesti keeles.
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.
  • Vanust vähemalt 13. (võime teha ka erandi.)
Kopeeri allolevad punktid ning vasta nendele!

Code: Vali kõik

Sinu eesnimi:
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:
Vanus:
Kaua oled minecrafti mänginud:
Kaua oled Prica serveris mänginud:
Kas käid koolis (klass) või töötad:
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):
Varasemad kogemused (nimeta serverid):
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:
Lisainfo enda kohta:
Abistaja ülesanded:
  • Chati korras hoidmine.
  • Mängija alale kaitse lisamine.
  • Mängijate probleemide lahendamine ning aitamine.


[!] Avaldused tuleb siia teemasse postitada.
[!] Kandideerimine kestab niikaua kuni teema lukku pannakse!
[!] Kõikidele punktidele tuleb vastata!
[!] Avaldused, mis ei sisalda eelnevalt nimetatuid punkte, kustutatakse ette teatamata!
[!] Teiste eest avaldust ei tee!

User avatar
gtaurors
Postitusi:16
Liitunud:19 Jan 2016, 15:47
Location:Viljandi, Tartu
Minecraft:ImAurors

Re: Abistaja kandidatuur #15

Post by gtaurors » 30 Jan 2016, 13:33

Sing eesnimi: Rimo
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: gtaurors
Vanus: 14
Kaua oled minecrafti mänginud: 2 Aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud: 5 kuud.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Viljandi Kesklinna kool 7.klass.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Jah, Griifimise eest.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Mul on head suhted ja ma olen hea suhtleja.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas ombes): 3-4
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Mineplex,Nuhvel,Hypixel
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatan teda ja kui ta ei lõpeta siis hoiatan teda.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Ütlen talle kohe ja siis panen talle ala kaitse.
Lisainfo enda kohta: Olen hea suhtleja,olen aidanud abistajatel leida hackereid.
Ma olen retard kes ei oska sittagi. (Not tru). Image

User avatar
gtaurors
Postitusi:16
Liitunud:19 Jan 2016, 15:47
Location:Viljandi, Tartu
Minecraft:ImAurors

Re: Abistaja kandidatuur #15

Post by gtaurors » 30 Jan 2016, 13:45

Sinu eesnimi:Liisa
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:Amelyne
Venus: 13
Kaua oled minecrafti mänginud: 2-3 aastad
Kaua oled Prica serveris mänginud: 3-5 kuud
Kas käid koolis (klass) või töstad: 6 kl viljandi klk
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): ei ole
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: oskan lahendada muresid ja tülisi rahustada mülemaid inimesi kes tülli on läinud
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas ombes): 2-3 tundi
Varasemad kogemused (nimeta serverid): mineplex,hypixel,nuhvel
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: hoiadan teda cui ta ei lõppeda
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: küsin kas tal on posttijd olemas,ja kui on siis lähen ja enne seda ka
Lisainfo enda kohta:oskan hästi uurida tülisi ja muresi.
Top
Pidin tegema oma venna kasutaja alt.
Ma olen retard kes ei oska sittagi. (Not tru). Image

Elerii
Postitusi:2
Liitunud:30 Jan 2016, 13:27
Minecraft:Eleri

Re: Abistaja kandidatuur #15

Post by Elerii » 30 Jan 2016, 14:04

Sinu eesnimi: Eleri Puusepp
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Eleri
Vanus:14
Kaua oled minecrafti mänginud: pool aastat ja siis oli paus ja nüüd 2nädalat.
Kaua oled Prica serveris mänginud: nädal aega.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Vinni-Pajusti Gümnaasium, 8.klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Kuna ma tegin skypvps backi.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Oskan viisakalt inimestega suhelda, ei ropenda suudan ennast siiski tagasi hoida nende sõnadega. Mul oleks tore olla abistaja.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Pärast kooli tulen sisse ja siis tavaliselt kuni magama jään. (vahel käin eemal ka)
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Ei ole kuskil olnud.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatan teda, kui ta sellest aru ei saa siis panen talle mute ja kui vaja teavitan ka adminnile.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Lähen sinna kohale ja palun tal nurgad panna ja teen oma töö ära.
Lisainfo enda kohta: Olen rõõmsameelne, kui kellegil seal isegi mure on võib päris elus minu poole pöörduda. Olen hea suhtleja, üpriski julge ja avameelne.

User avatar
Toots
Postitusi:3
Liitunud:30 Jan 2016, 13:32
Location:Tallinn
Minecraft:Toots
Kontakt:

Re: Abistaja kandidatuur #15

Post by Toots » 30 Jan 2016, 14:08

Sinu eesnimi: Rene
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Toots
Vanus: 19
Kaua oled minecrafti mänginud: Vahedega umbes 4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 3 nödalat
Kas käid koolis (klass) või töötad: Koolis, 4 kursus
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Hoiatatud on, halva sõnavara pärast.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen abivalmis ja hea suhtlemis oskusega. Vajadusel range aga õiglane inimene.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Oma 5-6 tundi kindlasti.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Ei tule meelde, pole väga serverites mänginud, rohkem 4-5 peale väike maailm.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Solvangu puhul, rahustan maha, kui aru ei saa, hoiatan 3 korda. Kui peale 3ndat hoiatust ikka aru ei saa, vaigistan oma 30 min kuni tunniks ajaks. Kui segab, rahustan maha ja küsin milles asi. Kui kompromissile ei jõua või ei rahune maha, hoiatan 3 korda. Kui peale 3ndat hoiatust aru ei saa, siis jaili.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin kas postid on, kui on olemas, teleportin kohale, küsin mis ala nimeks tahab ning teen ära.
Lisainfo enda kohta: Elan Tallinnas. Õpin TPT's et saada kätte kesk-eriharidust. Olen rahuliku ning positiivse mõtlemisega inimene. Minu puhul märksõnadeks on diplomaatia, rahu ja tasakaal.
Image
Image

AndresR
Postitusi:2
Liitunud:20 Jan 2016, 22:10
Location:Kunda
Minecraft:AndresR
Kontakt:

Re: Abistaja kandidatuur #15

Post by AndresR » 30 Jan 2016, 14:39

Sinu eesnimi:Andres
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:AndresR
Vanus:29
Kaua oled minecrafti mänginud:mingisest 135 alates ehk siis kui se esimene domo välja tuli
Kaua oled Prica serveris mänginud:nüüd juti vast mingi 6 kuud.
Kas käid koolis (klass) või töötad: ei olie tõõd ega kooli. teen kodus it toiminguid kui keegi vajab.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):mingi imelik ip bani sain paar korda ja 1 kord ühe hoiatuse ve oli see mute olin ülbe ja sõimasin kedagi ve midagi.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Olen abivalmis kui keegi miskit abi vajab aitan alati.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):1-12 enamasti õõseti
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Viljandigraft:admin Elegro:omanik Apsoluut:abistaja
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:käsin tal lõpetada või teen hoiatuse oleneb asjaoludest.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:küsin kas tal postid on ja kus need asuvad ja siis teen talle soovitud ala vastavalt nõietele.
Lisainfo enda kohta:Olen nutikas servu ja mc vigade leidmises ja samuti liiga aus et neid enda huvides ära kasutada sest kardan bane ja muid karistusi saada. prica on selleks et bani saada liiga hea servu...
Lisa:vabandan kui mu eelnev kirjaviga kedagi segadusse ajas aga mu pc on liiga rumal ja parandas mu kirja valesti.
Last edited by AndresR on 30 Jan 2016, 20:31, edited 1 time in total.

Mervyn
Postitusi:48
Liitunud:16 Jan 2016, 20:15

Re: Abistaja kandidatuur #15

Post by Mervyn » 30 Jan 2016, 19:51

AndresR wrote:Kas käid koolis (klass) või töötad: ei olie tõõd ega kooli. teen nodus it toiminguid kui keegi vajab.
Mul oleks Nodusel vaja x-ray mod ümber teha ning ma ei näe enam mängijaid kellel on vanish. Kas saaksid aidata?
Image

AndresR
Postitusi:2
Liitunud:20 Jan 2016, 22:10
Location:Kunda
Minecraft:AndresR
Kontakt:

Re: Abistaja kandidatuur #15

Post by AndresR » 30 Jan 2016, 20:15

Mervyn wrote:
AndresR wrote:Kas käid koolis (klass) või töötad: ei olie tõõd ega kooli. teen nodus it toiminguid kui keegi vajab.
Mul oleks Nodusel vaja x-ray mod ümber teha ning ma ei näe enam mängijaid kellel on vanish. Kas saaksid aidata?
V6in proovida aidata aga ma pole kindel kas 6nnestub...

User avatar
gtaurors
Postitusi:16
Liitunud:19 Jan 2016, 15:47
Location:Viljandi, Tartu
Minecraft:ImAurors

Re: Abistaja kandidatuur #15

Post by gtaurors » 30 Jan 2016, 21:32

gtaurors wrote:Sing eesnimi: Rimo
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: gtaurors
Vanus: 14
Kaua oled minecrafti mänginud: 2 Aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud: 5 kuud.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Viljandi Kesklinna kool 7.klass.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Jah, Griifimise eest.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Mul on head suhted ja ma olen hea suhtleja.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas ombes): 3-4
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Mineplex,Nuhvel,Hypixel
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Ütlen talle ,et ta ei teeks seda ja kui ta ei lõpeta siis hoiatan teda.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Lähen kohale ja panen talle ala kaitse.
Lisainfo enda kohta: Olen aidanud abistajatel leida hackereid,olen hea hackeri spotter,mulle meeldivad head naljad.
Ma olen retard kes ei oska sittagi. (Not tru). Image

User avatar
Sniff.
Postitusi:2
Liitunud:30 Jan 2016, 22:30
Minecraft:Sniff

Re: Abistaja kandidatuur #15

Post by Sniff. » 30 Jan 2016, 22:45

Sinu eesnimi: Alex
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Sniff
Vanus: 14
Kaua oled minecrafti mänginud: Olen minecrafti mänginud ~4-5 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: Nädal
Kas käid koolis (klass) või töötad: Viljandi Paalalinna Kool, 8. klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Jah, on mutetud, sellepärast, et kasutasin roppusi.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sest ma oskan seda tööd, ning ma olen üpris aktiivne. Oskan säilitada külma närvi ning olen ka piisavalt vana.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Kui aega jääb üle siis kuskil 2-4 tundi kindlasti, aga pean lihtsalt tegema loovtööd jne.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): HarjuCraftis olin abistaja, ning kahes serveris veel moderaator, aga kahjuks nende nimesid ei tea.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Püüan seletada talle, et ta ei teeks niimodi. Juhul, kui jätkab panen vaigistuse.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Telpordin tema juurde, otsin postid ülesse ja siis kasutan WorldGuardi commandid, et lisada majale/alale protection.
Lisainfo enda kohta: Olen 14-aastane poiss, kes käib Viljandi Paalalinna Koolis, kes õpib enam vähem hästi. Meeldib mängida arvutis mänge nagu: CS:GO, LoL, Minecraft ja SA:MP. Käin ka jalgratta trennis & jõusaalis. Siia serverisse sattusin nii, et tahtsin sõpradega lihtsalt Minecraftis trollida ja nii edasi, sellepärast need üleval toodud karistused tulidki. Nüüd server on hakkanud meeldima ja püüan korralik olla. In game meeldib teha erinevaid redstone süsteeme ja on plaanis ehitada enda potionite pood.
Image

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests