Abistaja kandidatuur #16

Moderaator:Minecraft

Lukus
Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome
Abistaja kandidatuur #16

Post by Martin » 20 Feb 2016, 20:51

Nõuded kandideerijale:
  • Oskad säilitada külma närvi.
  • Oskad ilusti rääkida/kirjutada eesti keeles.
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.
  • Vanust vähemalt 13. (võime teha ka erandi.)
Kopeeri allolevad punktid ning vasta nendele!

Code: Vali kõik

Sinu eesnimi:
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:
Vanus:
Kaua oled minecrafti mänginud:
Kaua oled Prica serveris mänginud:
Kas käid koolis (klass) või töötad:
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):
Varasemad kogemused (nimeta serverid):
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:
Lisainfo enda kohta:
Abistaja ülesanded:
  • Chati korras hoidmine.
  • Mängija alale kaitse lisamine.
  • Mängijate probleemide lahendamine ning aitamine.


[!] Avaldused tuleb siia teemasse postitada.
[!] Kandideerimine kestab niikaua kuni teema lukku pannakse!
[!] Kõikidele punktidele tuleb vastata!
[!] Avaldused, mis ei sisalda eelnevalt nimetatuid punkte, kustutatakse ette teatamata!
[!] Teiste eest avaldust ei tee!

MS1
Postitusi:32
Liitunud:05 Feb 2016, 22:21
Location:Orissaare
Minecraft:Meikel

Re: Abistaja kandidatuur #16

Post by MS1 » 20 Feb 2016, 21:00

Sinu eesnimi: Meikel
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Meikel
Vanus: 11
Kaua oled minecrafti mänginud: 5 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: üle poole aasta
Kas käid koolis (klass) või töötad: käin koolis 4.klassis
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Mind on pandud jaili 2 korda kuna mulle hackiti sisse ja võeti elud maha ja teise korra tahtsin teha 1v1 pvp ja tuli kogemata 2v1 kuna sõber tuli ette ja olen hoiatada saand ja 2 päevast mute kuna ütlesin imp
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Oskan säilitada külma närvi ja olen rahulik
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): tavaliselt 4-5h
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Ei ole aga tahaks õppida
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Algul hoiatan kui ei aita hojatan veel kui 3 korda hojatand siis panen mute natukeseks ajaks
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin kas postid on kui on teleportin tema juurde küsin mis ala nikeks ja teen ala ära
Lisainfo enda kohta: Olen rahumeelne inimene võin olla ka karm kui vaja. Olen aktiivne igalpool ja kiire.

Ma väga proovin et mul enam ei tuleks mutesi,hoiatusi ja jaile ma ei ole enam selline
Image

User avatar
gtaurors
Postitusi:16
Liitunud:19 Jan 2016, 15:47
Location:Viljandi, Tartu
Minecraft:ImAurors

Re: Abistaja kandidatuur #16

Post by gtaurors » 20 Feb 2016, 21:13

Sinu eesnimi: Rimo
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: TheAurors
Vanus: 14
Kaua oled minecrafti mänginud: Ei mäleta
Kaua oled Prica serveris mänginud: 5-6 kuud ei oska öelda
Kas käid koolis (klass) või töötad: 7.Klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Jah, griifimise (Kahetsen väga tegu)
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Ma olen hea suhtleja, olen karm kui vaja, ja oskan aidata inimesi kui vaja commande
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):2-4 tundi maksimaalselt
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Impeerium
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Ütlen talle, et ta ei teeks ja kui ta ei lõpeta siis panen vaigistuse.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Panen talle selle.
Lisainfo enda kohta: Olen sportlik ja hea suhtleja. Püüan olla aktiivne koolis ja serveris.
Ma olen retard kes ei oska sittagi. (Not tru). Image

Elerii
Postitusi:2
Liitunud:30 Jan 2016, 13:27
Minecraft:Eleri

Re: Abistaja kandidatuur #16

Post by Elerii » 20 Feb 2016, 21:33

Sinu eesnimi: Eleri
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Eleri
Vanus:14
Kaua oled minecrafti mänginud: Olen ka varem mänginud aga kui nüüd alustasin uuesti siis umbes kuu.
Kaua oled Prica serveris mänginud:30 päeva.
Kas käid koolis (klass) või töötad:Koolis, 8.klass.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole karistatud, on ainult hoiatus tehtud sõna pärast.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen hea suhtleja, proovin abistada neid kõigega isegi kui midagi vaja on. Oleksin piisavalt aktiivne.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 6h, võimalik, et rohkem.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Ei ole kuskil varem olnud, oleks tore uus kogemus.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Ma hoiataksin teda kõige pealt ja paluksin, et ei teeks nii. Kui ikka teeb hoiatan uuesti, teen 3hoiatust ja, kui ikka aru ei saa siis karistan.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin kas postid on olemas ja kui on olemas siis lähen sinna, küsin postide asukohad ja teen talle ala.
Lisainfo enda kohta: Olen sõbralik, tore, avameelne ja rõõmsameelne tüdruk. Meeldib tutvuda uute inimestega ja suhelda inimestega kes mängus on.
Last edited by Elerii on 21 Feb 2016, 18:28, edited 1 time in total.

User avatar
MrOhk
Postitusi:54
Liitunud:20 Feb 2016, 21:09
Location:Soome
Minecraft:Ecion

Re: Abistaja kandidatuur #16

Post by MrOhk » 20 Feb 2016, 22:05

Sinu eesnimi:Otto Harri
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:Otto_Harri
Vanus:14
Kaua oled minecrafti mänginud:3-4 aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud:4/3 aastast.
Kas käid koolis (klass) või töötad:7 klassis.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Karistatud ei ole aga olen saand 2 hoiatust.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Kuna mulle meeldib teisi aidata ja olen varem olnd rank ja tean kuidas protti panna ja igasuguseid selliseid asju.Olen alati valmis aitama.Olen olnud enne admin ja pea-admin (mitte siin serveris).
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):4 - 13 tundi .
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Sõbra server, UltraGaming (vist) jne ei mäleta serverite nimesi enam.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Alguses Hoiatan teda ja ss kui ta ikka veel ropendab või solvab teisi ss panen mute. /mute (player) (aeg) (süü).
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Küsin talt et kas tal on postid paigas kui ei ole ss ütlen talle et ta paneks kui tal on postid pandud siis telepordin tema juurde ja Kirjutan //wand siis vajutan parema klikiga yhe posti pihta ja teise posti pihta vasaku klõpsuga (wandi(puust kirvest) hoian käes). Järgmisena kirjutan //expand vert. Järgmisena panen /region define (Proti nimi). Järgmisena /region addowner (Mängija nimi kes protti tahtis). Kui ala owner tahab sõpru protti ss võin kohe ise lisada ka aga ta saab seda ka ise teha /region (alanimi) (sõber/mängija), Panen flagid ka aga neid ei hakka kirjutama siia.
Lisainfo enda kohta:Ma olen meessoost, Elasin 10 aastat eestis, Nüüd elan Soomes neljandat aastat, Käin parkouri trennis, Aitan alati koolis teisi ja olen abivalmis.
Last edited by MrOhk on 23 Feb 2016, 21:35, edited 9 times in total.
Image

andresVR6
Postitusi:1
Liitunud:20 Feb 2016, 21:59
Minecraft:andres17

Re: Abistaja kandidatuur #16

Post by andresVR6 » 20 Feb 2016, 22:07

Sinu eesnimi:Andres
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:Andres17
Vanus:17
Kaua oled minecrafti mänginud:ligi 4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud:Umbes pool aastat.
Kas käid koolis (klass) või töötad:TTHKs. 2.kursus, õpin autotehnikuks
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Jah on 5 hoiatust,2 korda bänni ja üks mute. Hoiatusi olen saanud oma sõnade pärast, Bänni sain selle eest, et Toots ütles maamats ja siis sain kurjaks ja hakkasin vastu ja mute olen ka oma sõnade pärast saanud.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Saan hästi kõigiga läbi,oskan aidata ja aitan alati kui keegi abi vajab.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):Pool päeva veedan serveris.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Enamused nendest juba suletud aga mängisin Pelaris ja Arizonacraftis
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Hoiatan teda algul ja kui jätkab halba suhtlemist siis muten või jailin lühikest aega.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Küsin algul kas tal postid diagonaalis olemas ja kui on siis lähen panen proti talle.
Lisainfo enda kohta:Ei oskagi midagi enda kohta öelda. Veedan palju aega minecrafti mängides, olen päris aktiivne ja oskan hästi ehitada jne.
Last edited by andresVR6 on 23 Feb 2016, 21:32, edited 3 times in total.

Joodiki
Postitusi:2
Liitunud:21 Feb 2016, 19:01
Minecraft:Joodiki

Re: Abistaja kandidatuur #16

Post by Joodiki » 21 Feb 2016, 19:06

Sinu eesnimi:oliver
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:Joodiki
Vanus:11
Kaua oled minecrafti mänginud:2aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud:umbes kuu
Kas käid koolis (klass) või töötad:
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):ei ole
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:sellepärast et mulle meeldib inimesi aidata
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):4tundi
Varasemad kogemused (nimeta serverid):
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:annan hoiatuse või keelaksin
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:küsin kas postid on paigas kui on siis panen talle ala
Lisainfo enda kohta:tore,sõbralik,abivalmis

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest