Abistaja kandidatuur #17

Moderaator:Minecraft

Lukus
Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome
Abistaja kandidatuur #17

Post by Martin » 23 Apr 2016, 17:34

Nõuded kandideerijale:
  • Oskad säilitada külma närvi.
  • Oskad ilusti rääkida/kirjutada eesti keeles.
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.
  • Vanust vähemalt 13. (võime teha ka erandi.)
Kopeeri allolevad punktid ning vasta nendele!

Code: Vali kõik

Sinu eesnimi:
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:
Vanus:
Kaua oled minecrafti mänginud:
Kaua oled Prica serveris mänginud:
Kas käid koolis (klass) või töötad:
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):
Varasemad kogemused (nimeta serverid):
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:
Lisainfo enda kohta:
Abistaja ülesanded:
  • Chati korras hoidmine.
  • Mängija alale kaitse lisamine.
  • Mängijate probleemide lahendamine ning aitamine.


[!] Avaldused tuleb siia teemasse postitada.
[!] Kandideerimine kestab niikaua kuni teema lukku pannakse!
[!] Kõikidele punktidele tuleb vastata!
[!] Avaldused, mis ei sisalda eelnevalt nimetatuid punkte, kustutatakse ette teatamata!
[!] Teiste eest avaldust ei tee!

D3v
Postitusi:2
Liitunud:01 Apr 2016, 11:50
Minecraft:D3vy3D

Re: Abistaja kandidatuur #17

Post by D3v » 23 Apr 2016, 19:38

Sinu eesnimi: Riivo
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: D3vy3D
Vanus:20
Kaua oled minecrafti mänginud: vahedega umbes 3-4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: Kunagi ammu sai vist isegi mängitud, praegu mõni kuu
Kas käid koolis (klass) või töötad:Töötan
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Ise enesest ei peagi, kuid mulle meeldib inimesi aidata ja kuna ma töötan kolmes vahetuses, siis enamus vabast ajast ma istun serveris, vähemalt 4-5 tundi päevas ja olen pidevalt hommikuti sees kui teisi abistajaid pole .
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 3+ H päevas, olenevalt päevast.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Ennem pikemat pausi olin ühes serveris korrahoidja, teises admin, kuid kahjuks ei mäleta servereid, 1.6.4 versioon oli siis.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Esimese asjana suuline hoiatus, kui sellest ka ei piisa, saab hoiatuse, kui ikka jätkab, saab mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Esimese asjana küsin kas postid olemas, kui on, siis lähen tema juurde, küsin mis ala nimeks ja siis panen kaitse peale.
Lisainfo enda kohta:Mis mul siin ikka rääkida on. Töötan Wendres masinaoperaatorina. käin jõusaalis. Olen lõpetanud keskkooli. Mind on raske vihastada, ma olen rahulik ja sõbralik kaasmängijatega.

User avatar
zRemmy
Postitusi:2
Liitunud:20 Apr 2016, 22:39
Minecraft:DeathEx

Re: Abistaja kandidatuur #17

Post by zRemmy » 23 Apr 2016, 19:44

Sinu eesnimi: Alex.
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: DeathEx (Aka zRemmy ).
Vanus: 15.
Kaua oled minecrafti mänginud: 2-3 aastat umbes.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Ei mäleta täpselt. Päris vanast ajas olen. 1a vähemalt.
Kas käid koolis (klass) või töötad: 8 klass.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Vist sain mute spammimise eest kunagi.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Well, olen abivalmis, meeldib inimesi aidata, olen rahulik ei lähe närvi ja need kes proovivad mind närvi ajada oskan nendega tegeleda.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Proovin olla 2-4 tundi vähemalt. Puhkepäevadel ka 5-6h.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Olen olnud Admin, Mode ning ka Abi Omanik. (Servereid ei ole enam, ning nime ei mäleta).
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatan mängijat, ning kui mängija ignoreerib seda siis karistan teda mutega. Halvemal juhul jail.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Lähen mängija juurde, Otsin/Küsin kus on postid ning panen talle proti peale. Kui prott on peal siis ütlen et valmis ja lahkun.
Lisainfo enda kohta: Olen rahulik, kiire reaktsiooniga ja meeldib inimesi aidata.

Rewiwe
Postitusi:8
Liitunud:17 Jan 2016, 15:55
Minecraft:Rewiwe

Re: Abistaja kandidatuur #17

Post by Rewiwe » 23 Apr 2016, 19:45

Nimi: Oliver
Mängunimi: Rewiwe
Vanus: 18
Kaua oled minecrafti mänginud: oma 4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 1 aasta äkki
Kas käid koolis (klass) või töötad: Rakvere Ametikool
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): paar korda olen jailis olnud aga põhjuseid ei mäleta kuna need suhteliselt ammu
Lisainfo enda kohta: olen täitsa tavaline inimene kas mängib arvuti mänge
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Suhteliselt aktiivne oma 3 tundi tuleb ära kooli päeval
Varasemad kogemused(nimeta serverid): kodanike mc servus olin moderaator ja olen enne siis servus ka abi olnud.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Küsin mille pärast ta seda teeb.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin kas postid on ja lähen sinna.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Kuna ma tean serveris pelavaid inimesi ja saan kõigiga suht hästi läbi

User avatar
Assu
Postitusi:5
Liitunud:30 Mar 2016, 22:04
Location:Tallinn
Minecraft:Assu

Re: Abistaja kandidatuur #17

Post by Assu » 23 Apr 2016, 19:53

Sinu eesnimi: Andreas
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Assu
Vanus: 17
Kaua oled minecrafti mänginud: 2 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 3 kuud
Kas käid koolis (klass) või töötad: Jah, Pagar-kondiiter
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Olen saanud hoiatused abistaja CoolGirlCool'ilt, Põhjus:"Ära spämmi, ol he"
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sest olen aktiivne ja abivalmis
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 2-4 tundi
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Puuduvad
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatan mängijat vähemalt 3 korda, kui mängija ei saa hoiatustest aru siis panen mute peale
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin mängija käest kas tal on protect ala postid olemas, uurin et protectioni ala ei ristu teise protectioni alaga
Lisainfo enda kohta: olen üle päeva praktikal ja nendel päevadel jõuan serverisse alles õhtu poole.
Image

Evita
Postitusi:1
Liitunud:24 Apr 2016, 15:24
Minecraft:supegirl

Re: Abistaja kandidatuur #17

Post by Evita » 24 Apr 2016, 15:37

Sinu eesnimi:evita
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:supegirl
Vanus:14
Kaua oled minecrafti mänginud:4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud:1 aasta
Kas käid koolis (klass) või töötad:koolis 7 klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):hoiatatud 1 kord nimede ütlemise eest
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:ma käin palju serveris ja olen alati valmis aitama
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):ma ei tea mitu tundi aga iga päev vähemalt 3 tundi
Varasemad kogemused (nimeta serverid):ultrapromc,miraaz
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:ütlen talle algul ja kui ta ei kuula siis hoiatan
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:panen talle kaitse
Lisainfo enda kohta:ei ole kuri, olen abivalmis

King_Pool
Postitusi:1
Liitunud:24 Apr 2016, 17:42
Minecraft:King_Pool

Re: Abistaja kandidatuur #17

Post by King_Pool » 24 Apr 2016, 17:50

Sinu eesnimi: Anders
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:King_Pool
Vanus:16
Kaua oled minecrafti mänginud:alates 2011. aastast.
Kaua oled Prica serveris mänginud:Algul olin suhteliselt ebaaktiivne kuid nüüdsest umbes kuu.
Kas käid koolis (klass) või töötad:Käin Tallinnas gümnaasiumis 10. klassis.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Mind on varasemalt karistatud spammimise eest kui reklaamisin enda äsja avatud poodi.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Kuna olen aktiivne ja alati valmis teisi aitama kui vaja.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):4-5 tundi päevas.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Olen olnud serveris nimega Klotscraft moderaator 2013 aastal.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Kõigepealt hoiatan ja kui mängija ignoreerib hoiatusi ja ei allu korraldustele siis panen mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Kõigepealt küsin kas on olemas postid mille järgi panna, siis vaatan, et ala ei oleks mõttetult suur ning kui kõik klapib siis panen alale kaitse.
Lisainfo enda kohta:Olen mõõdukalt sõbralik,aktiivne ning aitan igal ettejuhtuval võimalusel.

nosound
Postitusi:5
Liitunud:24 Apr 2016, 02:02
Minecraft:nosound

Re: Abistaja kandidatuur #17

Post by nosound » 24 Apr 2016, 20:31

Sinu eesnimi: Anonymous
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: nosound
Vanus: 34
Kaua oled minecrafti mänginud: 2 kuud
Kaua oled Prica serveris mänginud: 1 kuu
Kas käid koolis (klass) või töötad: telekom töötaja
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): ei
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: olen väga aktiivne ja abivalmis
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 6-8 tundi iga päev
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Puuduvad
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatan mängijat mõned korrad, kui ei saa aru, siis panen mute peale
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin, kas postid olemas, uurin tulevase ala ristumist teise alaga, tekitan ala
Lisainfo enda kohta: argipäeviti olen tööl kella 6-ni õhtul, ja online saan olla kella 1-2 ni öösel. Päeva sees käin ka tihti sees.

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests