Abistaja kandidatuur #21

Moderaator:Minecraft

Lukus
Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome
Abistaja kandidatuur #21

Post by Martin » 02 Sep 2016, 17:06

Nõuded kandideerijale:
  • Oskad säilitada külma närvi.
  • Oskad ilusti rääkida/kirjutada eesti keeles.
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.
  • Vanust vähemalt 13. (võime teha ka erandi.)
Kopeeri allolevad punktid ning vasta nendele!

Code: Vali kõik

Sinu eesnimi:
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:
Vanus:
Kaua oled minecrafti mänginud:
Kaua oled Prica serveris mänginud:
Kas käid koolis (klass) või töötad:
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):
Varasemad kogemused (nimeta serverid):
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:
Lisainfo enda kohta:
Abistaja ülesanded:
  • Chati korras hoidmine.
  • Mängija alale kaitse lisamine.
  • Mängijate probleemide lahendamine ning aitamine.


[!] Avaldused tuleb siia teemasse postitada.
[!] Kandideerimine kestab niikaua kuni teema lukku pannakse!
[!] Kõikidele punktidele tuleb vastata!
[!] Avaldused, mis ei sisalda eelnevalt nimetatuid punkte, kustutatakse ette teatamata!
[!] Teiste eest avaldust ei tee!

MS1
Postitusi:32
Liitunud:05 Feb 2016, 22:21
Location:Orissaare
Minecraft:Meikel

Re: Abistaja kandidatuur #21

Post by MS1 » 02 Sep 2016, 19:15

Sinu eesnimi: Meikel
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: MS1
Vanus: 11
Kaua oled minecrafti mänginud: Umbes 4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: Umbes 1 aasta
Kas käid koolis (klass) või töötad: 5.klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Jah korra pani eelmine kuu TheAurors mute aga see oli kogematta minu poolt. Ja aasta agluses.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Kuna olen külmanärviga, tean commande, käin tihti foorumis ja serveris.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 2-4h vahel ka rohkem kui võimalik.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Olin UltraProMC-ees koos TheAurorsega.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Algun hoiatan kui ei ole nii hull, kui edasi jätkab siis mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Algul küsin kas postid on, kui ei siis seletan kuidas panna, siis tp-n tema juurde ja panen protti ära.
Lisainfo enda kohta: Mängin jalgpalli, korvpalli ja minecraft.
Image

Tinnnnu
Postitusi:1
Liitunud:02 Sep 2016, 23:00
Minecraft:Tinnnnu

Re: Abistaja kandidatuur #21

Post by Tinnnnu » 02 Sep 2016, 23:07

Sinu eesnimi: Triin
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Tinnnnu
Vanus: 26
Kaua oled minecrafti mänginud: Umbes aasta
Kaua oled Prica serveris mänginud: Kuu aega
Kas käid koolis (klass) või töötad: Fotograaf
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen olnud omanik ning moderaator teistes serverites ( nime ei mäleta enam ) Kogemused olemas.Oskan hoida külma närvi ja suhelda inimestega
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 2-3h päevas kindlasti :)
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Crazycraft ( omanik ), olin kuskil moderaator ka aga ei mäleta kohe üldse serveri nime
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatus, kui sellest ei piisa siis mute ;)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Postid ning siis panen proti ;)
Lisainfo enda kohta: Sõbralik ja hea suhtleja.

User avatar
iiKats
Postitusi:11
Liitunud:02 Sep 2016, 23:03
Minecraft:PrlKats

Re: Abistaja kandidatuur #21

Post by iiKats » 02 Sep 2016, 23:19

Sinu eesnimi: Katre
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: iiKats
Vanus: 27
Kaua oled minecrafti mänginud: 2010a saati
Kaua oled Prica serveris mänginud: Umbes kuuaega
Kas käid koolis (klass) või töötad: Ei käi koolis ja hetkel ei tööta ka, olen kodune
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Kuna ma olen olen varem sellist asja teinud, olen piisavalt serveris kohal, et seal korda hoida ja mängijaid aidata.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Tunde ei oska öelda, aga olen igapäev piisavalt sees
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Sarmo serveris olin Moderaator, CrazyCraft - Olin omanik, see server on ammu kinni ja ühes serveris olin abistaja mille nime kahjuks enam ei mäleta.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Üritan temaga algselt viisakaks jääda ja teda korrale kutsuda ja kui see ei aita siis tuleb karmimad meetmed käsile võtta , näiteks mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin kas tal on postid olemas.. Need peavad muidugi olema diagonaalis.. Siis tpan tema juurde kui tal need olemas on, võtan wandi ja teen proti ära. Minu teadmised sellest kuidas proti pandi on rooste läinud ja tuleks meelde tuletada, aga hakkama saaks sellega kindlasti .
Lisainfo enda kohta: Olen väga konkreetne, otsekohene ja tore inimene.

jork123
Postitusi:1
Liitunud:02 Sep 2016, 23:15
Minecraft:Jork

Re: Abistaja kandidatuur #21

Post by jork123 » 02 Sep 2016, 23:29

Sinu eesnimi: Jorma
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Jork
Vanus: 20
Kaua oled minecrafti mänginud: vahelduva eduga u 3a
Kaua oled Prica serveris mänginud: Mängisin u 2-3 kuud enne viimast map wipe, ja nüüd olen u 3nädalat mänginud.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Tallinna ülikool, infotehnoloogia eriala
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Korra vaid, nn vales kohas olemise eest.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Miks mitte, oskan suhelda, olen abivalmis ja üldjuhul ka oskan aidata kui keegi midagi vajab.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Põhimõtteliselt võib öelda, et nii palju kui võimalik, aga üldiselt jääb see 2-5 tunni vahele päevas, mõni päev ka rohkem.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Kogemusi minecraft serveri administreerimisega pole olnud. kuid olen olnud admin/moderaator mõne teise mängu privaatserverites. Sealhulgas kal online, Silkroad ning Miscreated, kus mul ka preagu adminiõigused on.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Oleneb solvangu tõsidusest, kui tegemist on tõesti paadunud sarisolvajaga siis panen kohe mute, kui on mingi rahulikum tugitoolisolvaja siis alguses hoiatus, ning kui segav käitumine jätkub siis tuleb mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Kui postid on olemas, siis paneb proti ära, kui ei ole, siis palun need paigutada.
Lisainfo enda kohta: umm, elan üks päev korraga, üldjuhul läheb kõik energia sellele et jälle magama saada.

Rewiwe
Postitusi:8
Liitunud:17 Jan 2016, 15:55
Minecraft:Rewiwe

Re: Abistaja kandidatuur #21

Post by Rewiwe » 17 Sep 2016, 22:18

Nimi: Oliver
Mängunimi: Rewiwe
Vanus: 19
Kaua oled minecrafti mänginud: oma 4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 2 aasta äkki
Kas käid koolis (klass) või töötad: Kodune
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): paar korda olen jailis olnud aga põhjuseid ei mäleta kuna need suhteliselt ammu
Lisainfo enda kohta: olen täitsa tavaline inimene kas mängib arvuti mänge
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Suhteliselt aktiivne.
Varasemad kogemused(nimeta serverid): kodanike mc servus olin moderaator ja olen enne siis servus ka abi olnud.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Küsin mille pärast ta seda teeb.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin kas postid on ja lähen sinna.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Kuna ma tean serveris pelavaid inimesi ja saan kõigiga suht hästi läbi

User avatar
MrOhk
Postitusi:54
Liitunud:20 Feb 2016, 21:09
Location:Soome
Minecraft:Ecion

Re: Abistaja kandidatuur #21

Post by MrOhk » 17 Sep 2016, 22:34

Sinu eesnimi: Otto-Harri
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Ecion
Vanus: 14
Kaua oled minecrafti mänginud: Umbes 4 aastat.
Kaua oled prica serveris mänginud: Umbes aasta arvan.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin koolis, 7c.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Kunagi ammu sain mute paariks tunniks vist.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Väljaarvatud TheAurors, olen märganud et abistajad ei käi eriti sees, niisiis ma käiksin igapäev sees (kui just mingi asi ei tule vahele) ja olekski 1 meeskonna liige rohkem päeviti sees.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Umbes 2-4, kui arvestada et kool lõppeb igapäev kell 3 ja vahest kell 4. Laupäeviti ja pühapäeviti olen arvatavasti aktiivsem serveris.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): ultragaming vist(nüütsest on se CraftedUniverse), olen olnud Prica serveris abistaja kui ka moderaator, ja siis veel mingites sõbra serverites.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatan teda chatis, kui jätkab siis hoiatan commandiga (/warn), ja kui sellest ka aru ei saa siis vaigistan ta umbes 1-2 tunniks (/tempmute).
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin kas mängijal on 2 diagonaalset posti asetatud, kui on siis telepordin tema juurde ja panen protecti mängijale kasutades puu kirvest mille ma saan kasutades commandi //wand.
Lisainfo enda kohta: Olen meessoost, elan Soomes (sellepärast läksingi klass alla poole), meeldib inimesi aidata.
Image

User avatar
Panda
Postitusi:1
Liitunud:18 Sep 2016, 14:27
Location:Elva/Eesti
Minecraft:PandaGirlGaming

Re: Abistaja kandidatuur #21

Post by Panda » 18 Sep 2016, 15:07

Sinu eesnimi: Anete
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: PandaGirlGaming
Vanus: 15 (kohe kohe 16)
Kaua oled minecrafti mänginud: Umbes 5-6 aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud: umbes 6+ kuud aga olen kah ennem mänginud pricas ja siis pikemalt.
Kas käid koolis (klass) või töötad: 9B
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole enda arust. Ei tee väga midagi nii hullu serveris.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Kuna olen sõbralik ja abivalmis ja server alati vajab abilisi juurde. :)
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): umbes 4h vahel isegi rohkem kui on võimalus.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Olen olnud abistaja Ultragamingus kunagi ammu,sõbra serveris olen olnud nii Moderaator kui ka abi-omanik ja olen veel paljudes serverites abiks olnud aga ei oska enam nende nimesid öelda kahjuks.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Alguses hoiatan sõnadega.Kui sellest ei piisa siis annan talle viimase võimaluse maha rahuneda ja kui ikka veel ei mõju siis 1h mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin kas mängijal on postid diagonaalis olemas, kui on siis lähen tema juurde ja panen protecti ja küsin kas ta soovib et lisan kellegi.Kui ei siis panen protecti tema valitud alale peale.
Lisainfo enda kohta: Sõbralik,lõbus (võibolla vahepeal liiga lõbus) :D ja elan soomes :P

Mervyn
Postitusi:48
Liitunud:16 Jan 2016, 20:15

Re: Abistaja kandidatuur #21

Post by Mervyn » 21 Sep 2016, 23:48

Kuna rohkem avaldusi ei tule siis võiks teema kinni panna ning arutlema hakata.
Image

Mervyn
Postitusi:48
Liitunud:16 Jan 2016, 20:15

Re: Abistaja kandidatuur #21

Post by Mervyn » 23 Sep 2016, 17:30

Sellel kandidatuuril valiti iiKats ja Ecion abistajateks. Palju õnne neile!

Teistel aga soovitame järgmisel korral uuesti proovida.
Image

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests