Abistaja kandidatuur #22

Moderaator:Minecraft

Lukus
Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome
Abistaja kandidatuur #22

Post by Martin » 16 Oct 2016, 16:53

Nõuded kandideerijale:
  • Oskad säilitada külma närvi.
  • Oskad ilusti rääkida/kirjutada eesti keeles.
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.
  • Vanust vähemalt 13. (võime teha ka erandi.)
Kopeeri allolevad punktid ning vasta nendele!

Code: Vali kõik

Sinu eesnimi:
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:
Vanus:
Kaua oled minecrafti mänginud:
Kaua oled Prica serveris mänginud:
Kas käid koolis (klass) või töötad:
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):
Varasemad kogemused (nimeta serverid):
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:
Lisainfo enda kohta:
Abistaja ülesanded:
  • Chati korras hoidmine.
  • Mängija alale kaitse lisamine.
  • Mängijate probleemide lahendamine ning aitamine.


[!] Avaldused tuleb siia teemasse postitada.
[!] Kandideerimine kestab niikaua kuni teema lukku pannakse!
[!] Kõikidele punktidele tuleb vastata!
[!] Avaldused, mis ei sisalda eelnevalt nimetatuid punkte, kustutatakse ette teatamata!
[!] Teiste eest avaldust ei tee!

ABigLoser
Postitusi:1
Liitunud:16 Oct 2016, 20:26
Minecraft:ABigLoser

Re: Abistaja kandidatuur #22

Post by ABigLoser » 16 Oct 2016, 20:44

Sinu eesnimi: Jaan Hendrik
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: ABigLoser
Vanus: Ma olen 13 aastat vana
Kaua oled minecrafti mänginud: Ma olen minecrafti 3,7 aastat mänginud.
Kaua oled Prica serveris mänginud:6 kuud.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Ma käin 7 klassis
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Mind ei ole karistatud.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Te peaksite mind abistajaks valima ,sest mul on kogemusi erinevates serverites, mulle meeldib teisi aidata,
ja ma olen alati kui saan aktiivne.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 1-3 oleneb kaua viitsimist on XD
Varasemad kogemused (nimeta serverid): DBKraft(olin mod kahjuks server nüüd kinni) FluxGaming (kus olen praegu Admin)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Alguses paluksin viisakalt, et ta teiste mängjatega nii ei käituks või lõpetaks ära aga kui see kestab edasi pikemat aega siis paneksin mute paariks minutiks (võibolla kauemaks :) )
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Ütleksin et kohe tulen ja teeksin //wandiga need käsud (kui käske vaja teada) //expand vert /region define (ala nimi) (omaniku nimi) kui flage ka tarvis siis: /rg flag (ala nimi) greeting (tekst kui keegi alasse siseneb) või /rg flag (ala nimi) farewell (tekst kui keegi alalt lahkub)
Lisainfo enda kohta: Mu spordialadeks on ujumine, jalgpall ja korvpall ma kogun münte (ja rahatähti) (ma arvan et see on lisainfo enda kohta XD)


Aitäh ,et seda vaatasite ja ma tänan juba ette ära :)!

scyencer
Postitusi:20
Liitunud:10 Sep 2016, 19:50
Minecraft:scyencer

Re: Abistaja kandidatuur #22

Post by scyencer » 17 Oct 2016, 16:28

Sinu eesnimi: Ronald
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: scyencer
Vanus: 23
Kaua oled minecrafti mänginud: Mõned aastad
Kaua oled Prica serveris mänginud: vahedaega kokku kuskil aasta vb
Kas käid koolis (klass) või töötad: Tõõl
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Sain bani kuna abistaja arvas et mul autoklicker
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen sees hommikuti ja õhtul hilisemal ajal, tavaliselt ei ole siis abistajaid ja korralik mõll käib serveris.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): olenevalt päevast, alates poolst tunnist kuni 5 tunnini.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): prica on ainuke online server kus ma mänginud olen
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Palun tal selline tegevus lõpetada , kui jätkub siis mute või tp-n ta kaasmängija alalt kui selline segamine.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Uurin kas postid on olemas , kui on siis jätan omad asjad pooleli ja lähen panen protti.
Lisainfo enda kohta: Gamer olnud suuremosa oma elust. Minecraftis tõmbab enim redstone võimalused ja igasugu asjade ehitus.

skillingyet
Postitusi:1
Liitunud:17 Oct 2016, 16:41
Minecraft:skillingyet

Re: Abistaja kandidatuur #22

Post by skillingyet » 17 Oct 2016, 17:18

Sinu eesnimi: Andres
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: skillingyet
Vanus:14
Kaua oled minecrafti mänginud: alustasin 11-aastaselt, nyydseks juba 3 aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud: olen mänginud Prica serverit 1-2 nädalat, kuid juba tunnen seda serverit. Olen siin ka varasemalt mänginud.
Kas käid koolis (klass) või töötad: käin 8 klassis.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): sain hoiatuse, sest capsisin.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: oleks tore kui keegi teeks serveris olemise teistele lõbusaks.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Mängin päevas 2-4h. Kui mõni päev puudun, annan teada.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): olin abistaja serveris ''stonemain'' (teise nime all).Olen olnud abistaja ka teises serveris (mingi aasta 2 tagasi), kuid nime ma kahjuks ei mäleta.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: alguses küll ikka hoiatan, kuid kui ta jätkab, panen mute
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: kui postid olemas, kõigepealt teen //wand, jätkan //expand vert, järgmiseks teen ma /region define (ala) (ala omanik). Kui ta soovib ka greetingut ja farewelli, siis /region flag (ala) greeting/farewell (tekst)
Lisainfo enda kohta: käin jalgpalli trennis, käin tihti õues, kuid aega minecrafti mängida mul jagub.

SweetieCupCake
Postitusi:1
Liitunud:09 Oct 2016, 21:30
Minecraft:SweetieCupCake

Re: Abistaja kandidatuur #22

Post by SweetieCupCake » 17 Oct 2016, 19:35

Sinu eesnimi: Laura
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: SweetieCupCake
Vanus: 13
Kaua oled minecrafti mänginud: 3-4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 7 kuud umbes
Kas käid koolis (klass) või töötad: 7 klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Mind ei ole karistatud.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Kuna ma sooviks aidata inimesi ja et teisetel oleks lõbus.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Mängin päevas 2-5h ( Võib-olla rohkem võib-olla vähem )
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Pole olnud, aga sooviks pricas olla.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Algul hoiatan, kui sellest ei piisa ja jätkab panen mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Vaatan kas postid on olemas siis teen //wand siis //expand vert, ja siis /region define (ala) (ala omanik).
Lisainfo enda kohta:Käin võrkpalli trennis umbes 1-2h. Käin tihti väljas aga minecrafti saan ikka mängida. :)

msws2
Postitusi:2
Liitunud:20 Oct 2016, 16:42
Minecraft:msws2

Re: Abistaja kandidatuur #22

Post by msws2 » 20 Oct 2016, 20:59

Sinu eesnimi: Heidi
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: msws2
Vanus: 19
Kaua oled minecrafti mänginud: Mõned aastad.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Esimest korda tulin serverisse 2015. Peale seda oli väike paus. Preguse seisuga paar kuud.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Täiskasvanute Gümnaasium , 12.klass.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Abistajaks saamine annaks mulle lisaks rohkelt uusi teadmisi Minecrafti kohta.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Parimal võimalusel kl 15-kuni õhtuni välja. Neljapäeviti+nv'del hommikust.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Toxic Rabbits.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Suuline hoiatus esimeseks. Eiramisel rangem karistus.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Tagan mängija soovi.
Lisainfo enda kohta: Vajadusel otsekohese ütlemisega, enamjaolt sõbralik ja naerune inimene. Meeldib inimesi aidata.

mYvmz
Postitusi:5
Liitunud:20 Oct 2016, 20:36
Minecraft:mYvmz

Re: Abistaja kandidatuur #22

Post by mYvmz » 20 Oct 2016, 21:01

Sinu eesnimi:Kevin
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: mYvmz
Vanus:22
Kaua oled minecrafti mänginud: Alates Beta release ajast* (pole täpset aega meeles) igatahes kaua :D
Kaua oled Prica serveris mänginud: nädal ehk
Kas käid koolis (klass) või töötad: Töötan
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Hoiatatud Caps-lock kasutamise tõttu.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Kogemused varasemalt sellel alal.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): siiani 4-6h vedanud välja, vahepeal öösel ka.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Kuulimagneti.ee (kui õigesti mäletan) olin omanik ligikaudu aasta aega.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Alustan hoiatusega, peale seda juba mute kui hoiatusest aru ei saada.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Alustuseks uurin postide olemasolust, kui need on olemas siis teen alale kaitse ära.
Lisainfo enda kohta: Parajalt muhe ja jutukas tüüp, sõbralik ja abivalmis.
Last edited by mYvmz on 20 Oct 2016, 21:38, edited 1 time in total.

Mervyn
Postitusi:48
Liitunud:16 Jan 2016, 20:15

Re: Abistaja kandidatuur #22

Post by Mervyn » 20 Oct 2016, 21:12

mYvmz wrote:Kaua oled minecrafti mänginud: ligikaudselt 10a
Enne ametlikku release olid sa juba 5 aastat seda mängu mänginud ..?
Image

MS1
Postitusi:32
Liitunud:05 Feb 2016, 22:21
Location:Orissaare
Minecraft:Meikel

Re: Abistaja kandidatuur #22

Post by MS1 » 24 Oct 2016, 15:52

Sinu eesnimi: Meikel
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: MS1
Vanus: 11
Kaua oled minecrafti mänginud: U 4 aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Üle aasta natuke.
Kas käid koolis (klass) või töötad: 5. klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Olen küll, korra sain hoiatuse kuna reostasin chati. Ja siis kui TheAurors oli abistaja siis ma solvasin teda tittaks ja ta pani mute aga ta tegi seda naljaga ja võtis kohe maha.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Kuna ma oskan säilitada külma närvi, oskan suhelda inimestega ja olen nõus aitama kõiki kellel abi vaja.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Hakkasin tänasest uuesti mängima. Proovin iga päev vähemalt 2-4h olla.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Olen olnud UltraProMC ja natuke aega tagasi olin LuPrimes mis pandi kinni.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Algul hoiatan 3 korda ja kui ei lõpeta panen mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Algul küsin kas postid olemas. Kui ei ja mängija ei oska poste panna siis seletan kuidas postid panna, 2 diagonaalis posti. Siis kui postid on olemas siis tp-n mängija juurde ja panen kaitse ala peale.
Lisainfo enda kohta: Olen Meikel. Olen väga abivalmis. Igal vabal võimalusel proovin minecrafti mängida. Minu huvid on jalgpall, korvpall. Meeldib ka kitarri mängida.

Loodan et sellest piisab! :D
Last edited by MS1 on 24 Oct 2016, 17:02, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Khanzed
Postitusi:45
Liitunud:16 Jan 2016, 21:31
Minecraft:Khanz

Re: Abistaja kandidatuur #22

Post by Khanzed » 24 Oct 2016, 19:05

Uued abistajad on Scyencer ja msws2.
You Gotta NoLife

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest