Griefimine

Moderaator:Minecraft

Lukus
S0X
Postitusi:10
Liitunud:21 Feb 2017, 11:11
Location:Pärnu
Minecraft:S0X
Kontakt:
Griefimine

Post by S0X » 25 Aug 2017, 15:14

Langesin samuti Griefimise osaliseks!
Nimelt mängija(eelmise nickiga: BeachPanda, kes on xray eest banitud), viimaste andmete järgi praegune nick EwItsWolfy vms(võis ka kasutada mingit muud nicki), arvas, et kuna meil oli kunagi ühine home, siis ta võib tulla ja võtta mõned asjad endale. Kuigi võttis enamus neid asju, mida ta ise pole ehitanud/korjanud, nagu näiteks väike Nether-tüügas farm ja 4 wither skeleton skulli jne, tõenäoliselt oleks ka kirstud tühjaks teinud, aga neile tal locki tõttu juurdepääs puudub. Hakkas nõudma siltidele kirjutades minult oma asju, kuigi ta vist pole kursis, et kõik tema asjad tema bannitud kasutaja peal või siis eemaldatud banni saades kellegi poolt.

Home koordinaadid: X: 3320 Z: 4944,8

Lisan siia pildid, mida täpsemalt ta griefis:

4 wither skeleton skulli:
Image

Shulker box/dragon head:
Image

Metsaavastaja kaart:
Image

Pruulimisalused & nether-tüükad mõelmalt poolt:
Image

Nether-tüügas farm mõlemalt poolt:
Image

Raamaturiiulid:
Image

Pruulimisalused ja raamaturiiulid olid tema paigaldatud ajal, mil mängis BeachPanda kasutajaga, ostis tema ka Dragon Headi. Ülejäänud griefitud asjad olid kõik minu enda poolt korjatud/tehtud/paigaldatud. Ja kuigi pruulimisalused ja raaamturiiulid olid tema paigaldatud, sai ta hacki eest bani, siis ei tohiks tal ju olla õigus griefida.
Tõenäoliselt sai ta protti tänu SrFrogile, aga seegi ei anna õigust ju griefida ja SrFrogile kuulub üldse teine maja kõrval.

S0X
Postitusi:10
Liitunud:21 Feb 2017, 11:11
Location:Pärnu
Minecraft:S0X
Kontakt:

Re: Griefimine

Post by S0X » 26 Aug 2017, 23:57

Nüûd on ka läinud armor standis paar rüüd

BeachPanda
Postitusi:2
Liitunud:23 May 2017, 19:09
Minecraft:BeachPanda

Re: Griefimine

Post by BeachPanda » 29 Aug 2017, 11:53

Asjadest täiesti pohhui, võin tagasi anda kui nii suur probleem. :) Shulker boxi mul ei ole! Ülejäänud võin tagastada. Tagastatud on juba btw soulsand ja nethertüükad. Dragon headi pole põhjust tagastada, seda pole koodidega saadud vaid teenitud raha eest. Tegin ka eelnevalt teema/unban taotluse, et ma ei ole koodinud, vaid lag'i tõttu nägin läbi maa, ning soxi soovitusel oleksin võinud sealt läbi käia :) no offense. Typ kirjutas ka vastu, et ban kaob juhul kui kustutatakse mu asjad ja alustan nullist. Jätsin asja sinna paika, sest ei olnud nagunii enam viitsimist mängida. Nüüd hiljuti alustasin uuesti, aga siis juba uue nickiga. Tagastan asjad mitte sellepärast, et kardaksin, vaid ma vaatan, et see on tõesti nii suur probleem :). Endal sul asju ja raha pepuauguni (loe: rikas). Mõistan, et griefisin ja tagastan asjad.
-BeachPanda.

S0X
Postitusi:10
Liitunud:21 Feb 2017, 11:11
Location:Pärnu
Minecraft:S0X
Kontakt:

Re: Griefimine

Post by S0X » 30 Aug 2017, 08:19

Võid asjad panna kirstu ja lisada mulle locki. Aitâh :D

S0X
Postitusi:10
Liitunud:21 Feb 2017, 11:11
Location:Pärnu
Minecraft:S0X
Kontakt:

Re: Griefimine

Post by S0X » 30 Aug 2017, 08:26

Ja asi pole selles, et maailmalõpp, kui mul nwid pole. Ei. Aga asi põhimõttes, sest reeglid ju kehtivad kõigile ja griefimine keelatud reeglites. Kui midagi vaja, siis saab alati küsida, sest kuna mul asju palju, siis ma pole kade

Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome

Re: Griefimine

Post by Martin » 30 Aug 2017, 22:05

Kas kõik asjad on tagastatud?

S0X
Postitusi:10
Liitunud:21 Feb 2017, 11:11
Location:Pärnu
Minecraft:S0X
Kontakt:

Re: Griefimine

Post by S0X » 31 Aug 2017, 08:51

Jah, asjad on tagastatud ja asi korras. :)

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest