"Vestlus" minu ja Kyrtch vahel

Moderaator:Minecraft

User avatar
Harbinger
Postitusi:5
Liitunud:10 Feb 2017, 21:03
Minecraft:Jiangu
"Vestlus" minu ja Kyrtch vahel

Post by Harbinger » 13 Feb 2017, 22:39

Nii, täna oli selline olukord siis, paari sõnaga kokkuvõetult oli mul pikk "vestlus" open chatis mängija Kyrtchiga.
Ma tean, et mu käitumine polnud just kõige eeskujulikum.... Täpsemalt saate ise lugeda logide complilationist ----> https://www.upload.ee/files/6671871/Logs_1.odt.html (Minu ja tema nimi on Boldis).

Pärast seda tekkis mul 2 küsimust:
1. Miks lubati kahel inimesel üldse nii kaua open chatis nii kaua "vestelda"? Olen kunagi Pricas olnud Abistaja ja nii palju kui osad vanad mängijad räägivad siis minu ajal lendas mutesid väga palju. Kuid see oligi just selleks et sellised situatsioone vältida. Keegi haugub Meeskonna kallal ja oli näha, et see polnud sõbralik nudgemine vaid juba otsene haukumine.

2. Mul tekkis küsimus, et miks (nagu logidest näha) sai Kyrtch minimaalselt hoiatusi kuid mina nii open kui ka private chatis suht palju hoiatusi. Ma juhiks ka tähelepanu sellele, et mina vastasin lihtsalt enamus ajast ta küsimustele, nii, et selle asemel, et mulle öelda, "Ära noki." Oleks seda võinud öelda talle.

Sees oli 2 Abistajat ja Typ ise ka (Kes oli arvatavasti AFK, siiani on). Küsimus selline: Miks ei pandud nii talle kui ka mulle mutet palju varem, et selline pikk "vestlus" ära hoida?

User avatar
MrOhk
Postitusi:54
Liitunud:20 Feb 2016, 21:09
Location:Soome
Minecraft:Ecion

Re: "Vestlus" minu ja Kyrtch vahel

Post by MrOhk » 13 Feb 2017, 22:53

Ma olen Ecion, ma pole Kyrtch ega Nalser, ei tea täpselt kas need mis te omavahel rääkisiste olid solvavad laused/sõnad üksteisele. Te küll nokkisite üksteise kallal, aga mitte nii hullult et ma mute paneks. warnisin teid mõlemaid suuliselt/warn commandiga (ei mäleta kummaga). Kui teie nii öelda tüli oleks edasi jätkund, siis oleks pannud teile mõlemale mute. Aga tüli lõppes enne ära. + Mingi vahemik ma olin natukeseks eemal. nii et ma ei tea täpselt mis seal vahepeal juhtus.
Image

User avatar
Harbinger
Postitusi:5
Liitunud:10 Feb 2017, 21:03
Minecraft:Jiangu

Re: "Vestlus" minu ja Kyrtch vahel

Post by Harbinger » 13 Feb 2017, 23:05

Njaa, asi mille pärast mul tekkis selline pahameel praegu oli see, et ühtegi "ametlikku hoiatust" ma ei saanud ja ausalt öeldes, natuke üle viskab see, et viimasel ajal on tõmblejaid ja ropendajaid suht palju. Mutesid aga läheb harva neile ja isegi sellise pika vestluse peale oleks nagu pidanud CoolGirl või siis Typhome( kes on AFK arvatavati) midagi muud ütlema kui hüsteeritsema. Oleks ametlik hoiatus tulnud või mute, mul poleks mingit probleemi, kuid kun kumbagi ei olnud tekib lihtsalt küsimus: Kui pidid juba päris mitmed teised inimesed ka sekkuma vestlusse, kust otsast see enam ei ole mute vääriline?

Markuzsz
Postitusi:10
Liitunud:15 Jan 2017, 17:20
Minecraft:Markuzsz

Re: "Vestlus" minu ja Kyrtch vahel

Post by Markuzsz » 13 Feb 2017, 23:30

Kahju, et maha magasin laivis, oleks ise ka veidi vürtsi asjale lisanud :D

Mervyn
Postitusi:48
Liitunud:16 Jan 2016, 20:15

Re: "Vestlus" minu ja Kyrtch vahel

Post by Mervyn » 14 Feb 2017, 11:21

Markuzsz wrote:
13 Feb 2017, 23:30
Kahju, et maha magasin laivis, oleks ise ka veidi vürtsi asjale lisanud :D
Kui midagi tarka öelda pole, siis ära postita.
Image

Vasta teemale

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest