pzzk33

Moderaator:Minecraft

Lukus
pzzk33
Postitusi:3
Liitunud:05 Jan 2017, 21:03
Minecraft:pzzk33
pzzk33

Post by pzzk33 » 05 Jan 2017, 21:19

Alustuseks tahaksin vabandada oma kohutavalt ebainimliku käitumise pärast.

Sinu mängunimi: pzzk33
Millal ban pandi? (Päev ja umbkaudne kellaaeg): 5. jaanuar 2017, 21:49:28
Kauaks banni pandi? Permanentne ban
Kes bannis? Isand Typhome
Põhjus miks sind banniti: X-Ray
Miks tegid seda, mille pärast sind banniti? Olin juba 3h raskelt rüganud, et leida teemante. Leidsin esimese kogumi teemante ning lõhkusin need ära oma Fortune II Teemant pickaxiga, ning sain neljasest kogumist 10 teemanti. Sel hetkel tärkas mulle pähe idee, et olen ju näinud ennegi youtubest kuidas mõned inimesed x-rayid kasutavad, et teemanteid suurtes kogustes leida. Kasutasin x-ray'd kahjuks ja ka õnneks viimast korda ning kahetsen siiralt enda tegevuskäiku. Arvan, et x-ray kasutamine on väga mittemõistlik tegevus ning ükski prica.eu serveris mängiv inimene ei tohiks seda kasutada, sest see lihtsalt pole teiste, legitiimselt mängivate inimeste, suhtes aus. Kordan veelkord, et ma ei tea mis mul arus oli kui selle texturepacki tõmbasin ning anun andestust.
Miks soovid bannist lahti saada? Soovin bannist vabaneda sellisel lihtsal põhjusel, et mulle meeldib see server väga ning see on esimene Minecrafti server kus kõik toimib ilusti + see on kodumaine. Lisaks sellele sooviksin oma sõpradega alustatud projekti lõpule viia ja lihtsalt nautida serveris olevat seltskonda.
Väga vabandan, et olen ärritanud prica.eu serveri juhtkonda ning loodan, et inimlikus võidab ning saan andestust. x)

Vastust ootamas,
pzzk33

User avatar
MrOhk
Postitusi:54
Liitunud:20 Feb 2016, 21:09
Location:Soome
Minecraft:Ecion

Re: pzzk33

Post by MrOhk » 05 Jan 2017, 22:10

pzzk33, ma annan sulle veel ühe võimaluse. Aga pea meeles et kui veel kasutad xrayd või midagi sarnast, siis saad banni ja unban avaldus sind enam ei aita! Ja mul on ka vaja teada kes su sõbrad siin minecraftis on.
Saad unbani kui lubad et enam ei kasuta xrayd või midagi sarnast ja annad teada kes su sõbrad minecraftis on (ehk nende nimed).
Image

pzzk33
Postitusi:3
Liitunud:05 Jan 2017, 21:03
Minecraft:pzzk33

Re: pzzk33

Post by pzzk33 » 05 Jan 2017, 22:15

Ma tänan ja loomulikult luban, et enam ei kasuta ebamääraseid vahendeid. Minu semud on D4nnuM4nnu ja EstonianGranny. Nemad pole asjaga üldse seotud, sest seda lollust tegin üksi. Meil on ka ühine prot mida omab minu teada EstonianGranny.

User avatar
MrOhk
Postitusi:54
Liitunud:20 Feb 2016, 21:09
Location:Soome
Minecraft:Ecion

Re: pzzk33

Post by MrOhk » 05 Jan 2017, 22:18

pzzk33, olete unbannitud!
Image

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests