Unban avaldus

Moderaator:Minecraft

Lukus
Spart_Z
Postitusi:13
Liitunud:15 Jan 2017, 22:09
Minecraft:Spart_Z
Unban avaldus

Post by Spart_Z » 15 Jan 2017, 22:33

Tere! Sain survival serverist banni xray eest. Asi on nii, et ma olen olnud minecraftist eemal pool aastat ja siis kui ma mangisin kasutasin tihti xrayd s6bra serveris (kus oli see lubatud). Harjumuse ja minu enda vea t6ttu, et reegleid ei lugenud, kasutasin xrayd ka prica serveris. Ma t6esti vabandan et nii tegin ja luban sydamest et seda enam ei kasuta. Nyydseks olen juba yldse xray ara kustutanud. Kuid siiski on 1 asi. Enne bannimist, abistaja PrlKats ei teavitanud mind minu veast vaid kaitus lapsikult ja ahvardas kohe kohe banni panna kuigi ma yritasin talle olukorda selgitada. Ytlesin talle et ma ei olnud reegleid lugenud, viskasin k6ik xrayga kogutud esemed minema ja vabandasin sygavalt. Minu arvates on Prica server t6esti hea ja tore server kus mangida yle pika aja eemal olemist minecraftist. Tahtsime s6pradega mangima hakata aga nyyd on mul perm ban ja seda teha ei saa. Kas t6esti peame selle asja parast uue serveri otsima, kui on olemas selline tore server nagu Prica. Oleks vaga kahju. Aga t6esti loodan et m6istate mu situatsiooni, veelkord vabandan juhtunu parast ja loodan serveris taas varsti mangida.

-Spart_Z , 16
8-) 8-) 8-)

Martin
Site Admin
Postitusi:193
Liitunud:16 Jan 2016, 19:57
Minecraft:Typhome

Re: Unban avaldus

Post by Martin » 15 Jan 2017, 22:34


Spart_Z
Postitusi:13
Liitunud:15 Jan 2017, 22:09
Minecraft:Spart_Z

Re: Unban avaldus

Post by Spart_Z » 15 Jan 2017, 22:51

Ok ma tegin uue
8-) 8-) 8-)

Lukus

Kes on foorumis

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests